Právě si prohlížíte CD Project se chlubí prodeji, expanze pro Cyberpunk 2077 dorazí příští rok
Image: cyberpunk.net // CD Project FY 2021 Earnings

CD Project se chlubí prodeji, expanze pro Cyberpunk 2077 dorazí příští rok

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Herní studio CD Project před pár dny zveřejnilo zajímavé statistiky o prodeji svých her. Společnost také přináší novinky o chystaném rozšíření pro Cyberpunk 2077.

CD Project a prodeje Cyberpunk 2077 a The Witcher

Radost střídá zklamání. Polští vývojáři z CD Project před pár dny zveřejnili statistiky prodejů svých her. V oficiálním dokumentu CD Projectu se uvádí, že se prodalo na 60 milionů kopií Zaklínače, z čehož činí více než 45 milionů The Witcher 3: Wild Hunt.

The Witcher zaklínač cd project
Zdroj: dokument CD Project

Zatímco třetí Zaklínač nasbíral ode dne vydání úctyhodné číslo prodeje, Cyberpunku 2077 se za necelé dva roky prodalo více než 18 milionů kopií. V oficiální dokumentu pro investory se společnost také chlubila tím, že v současné době pracuje na několika AAA projektech. Jedním z nich bude před nedávnem oznámený Zaklínač.

Polští vývojáři také zveřejnili produkční plán pro letošní rok. Ačkoliv se stále pracuje na expanzi pro Cyberpunk 2077, nakonec se jí mohou dočkat fanoušci až v příštím roce.

Studio také uveřejnilo, že v současné době pracuje na novém díle ze světa Zaklínače podporované UE5 a next-gen verzi pro The Witcher 3, která se také dočkala odkladu na neurčito. Nového rozšíření by se měli dočkat také hráči karetní hry GWENT.

Co si o prodejích myslíte vy? Kdy očekáváte vydání Zaklínače 4? Těšíte se na rozšíření pro Cyberpunk 2077? Podělte se s námi do komentářů.

Napsat komentář