Právě si prohlížíte CD Projekt oznámil nového Zaklínače a další novinky
Image: thewitcher.com // CDPR

CD Projekt oznámil nového Zaklínače a další novinky

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Nečekané překvapení si pro nás připravil CD Projekt. Polské herní studio oznámilo, že nový Zaklínač (The Witcher) je ve vývoji. Co zatím víme?

CD Projekt: Nový Zaklínač oficiálně ve vývoji

Je tomu opravdu tady. 21. března oznámilo polské studio stojící za Cyberpunk 2077 a The Witcher pokračování nové ságy ze světa Zaklínače. Na oficiálních stránkách vývojáři uvádí:

„S radostí oznamujeme, že další díl ze série videoher The Witcher je v současné době ve vývoji a odstartuje novou ságu pro tuto sérii.“

Ve svém sdělení také uvádí, že přecházejí z dosavadního REDenginu na Unreal Engine 5. Studio mimo jiné oznamuje víceleté strategické partnerství s herní platformou Epic Games, které zahrnuje jak licencování, tak i technický vývoj Unreal Engine 5.

„Budeme úzce spolupracovat s vývojáři Epic Games  shlavním cílem pomoci přizpůsobit engine pro zážitky v otevřeném světě.“

Spekulace

Podle všech dosavadních spekulací promo obrázek medailonu pochází ze školy rysa. Geralt by tak v nadcházejícím díle neměl být hlavní postavou. Vývojáři také závěrem uvedli, že v tuto chvíli nejsou dostupné další informace ani časový rámec pro datum vydání.

Těšíte se na novou ságu ze světa Zaklínače? Kdy se podle vás dočkáme prvního traileru?

Napsat komentář