Právě si prohlížíte CD Projekt potrvrzuje pokračování Cyberpunk 2077
Zdroj: cyberpunk.net // Cyberpunk 2077

CD Projekt potrvrzuje pokračování Cyberpunk 2077

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Ačkoliv fanoušci Cyberpunk 2077 netrpělivě očekávají vydání DLC Phantom Liberty, studio už naznačuje své plány na další pokračování.

Pokračování Cyberpunk 2077

Podle informací od španělského herního webu Vandal, CD Projekt, polské herní studio, potvrdilo, že nedávno oznámený Project Orion je zamýšlen jako následovník oblíbené hry Cyberpunk 2077. Všechny dostupné zprávy naznačují, že vývoj dalšího dílu by mohl začít již příští rok, nyní vývojáři dávají přednost dokončení vysoce očekávaného příběhového rozšíření Phantom Liberty. CD Projekt uvádí:

„Věříme, že studia zahájí provoz začátkem roku 2024, nicméně již nyní máme nějaké výdaje spojené s Projektem Orion…“

Project Orion by měl být vytvořen ve studiu ve Spojených státech amerických, který by mohl čítat až 500 vývojářů. Nicméně, polští vývojáři rovněž přispějí svým dílem do projektu.

Cyberpunk 2077 vyšel v prosinci 2020, první oznámení této hry však přišlo již v roce 2012. Pokud vývojáři skutečně začnou pracovat na hře v příštím roce, tak při stejném časovém rozpětí můžeme první velká oznámení očekávat nejdříve v roce 2030.

Těšíte se na nové rozšíření Phantom Liberty? Co říkát na pokračování této série? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář