Právě si prohlížíte Červencové hry PS Plus předběžně odhaleny (aktualizace)
Foto: unsplash.com // PS PLUS

Červencové hry PS Plus předběžně odhaleny (aktualizace)

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PLAYSTATION
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Nová služba PS Plus přináší sice řadu změn, rozhodně si neodpouští tradiční měsíční nabídku her. Nyní byla opět předběžně odhalena nabídka her. Co nám nabídne Sony pro měsíc červenec?

Červencová nabídka PS Plus

Podle nejnovějších úniků se předplatitelé PS Plus mohou dočkat tří zajímavých titulů. Prvním titulem by měla být 3D plošinovka Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Oblíbený vačnatec si zahrají majitelé PS4 a PS5.

Leakeři také odhalili, že v červenci si majitelé konzole PlayStation 4 zahrají hororový díl Man of Medan z populární série The Dark Pictures. Posledním odhaleným titulem se stává multiplayerová střílečka Arcadegeddon.

Společnost Sony prozatím žádné informace o červencové nabídce nepotvrdilo, na oficiální odhalení si budeme muset počkat do středy 29. června.

Aktualizace 30. července

Společnost Sony včera oficiálně na svém blogu zveřejnila nabídku her na červenec a opět se shoduje s úniky leakerů. Veškeré výše zmíněné hry budou dostupné od 5. července do 1. srpna.

Jak jste spokojeni s novou službou PS Plus? Co říkáte na červencovou nabídku her? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů.

Napsat komentář