Právě si prohlížíte Česká pobočka Xboxu láka na hry vycházející v roce 2023
Foto: unsplash.com // Jose Gil XBOX

Česká pobočka Xboxu láka na hry vycházející v roce 2023

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / XBOX
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Rok 2022 je možná v polovině, ale česká pobočka Xboxu už láká na tituly vycházející právě v tom příštím.

Xbox ukazuje, na co se můžeme těšit?

Kromě očekávaných titulů jako sci-fi RPG Starfield, Suicide Squad nebo Ark 2, tak se můžeme těšit na návrat do nepřáteli zamořených kobek ve 4. díle Diabla, na temný fantasy svět v akci Wo Long: Fallen Dynasty od zkušeného studia Team Ninja, nebo Kooperativní střílečku Redfall a Hardcoreové Hollow knight: Silksong.

Chybět ale nemohla ani exkluzivní Forza Motorsport, pokračování legendární bojovky Street Fighter 6, nebo singleplayerová hororová akce Aliens: Dark Descent kde budete s týmem mariňáků bojovat proti starým známým vetřelcům. Nesmíme však zapomenout ani, na návrat do Černobylu ve hře Stalker 2.

Dále následuje futuristická akční plošinovka Replaced ve které hrajete za umělou inteligenci uvězněnou v lidském těle. Hardcore akce Jedi: Survivor, horror Layers of Fears, možnost vybudovat si vlastní národ napříč historii v Ara: History untold a remake Dead Space.

Temnou atmosféru si užijeme v kompletní předělávce kultovního 4. dílu Resident Evil, zatímco příznivce JRPG zaujme Persona 3: Portable a Persona 4: Golden, odpočinek naleznete v AirportSim.

Tohle byla jenom část toho co nám Xbox ukázal. Co vy, na jakou hru se nejvíc těšíte?

Článek od Marekus

Napsat komentář