Právě si prohlížíte Česká stavitelská strategie Captain of Industry obdržela zásadní update
Foto: captain-of-industry.com

Česká stavitelská strategie Captain of Industry obdržela zásadní update

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Každý z nás si snad někdy hrál na Bořka stavitele nebo jinou stavitelskou postavu a pokud ne, tak je ten pravý čas začít! Česká hra Captain of Industry totiž obdržela velký zásadní update přinášející vícero jak sto novinek.

Update do Captain of Industry

Tento titul od českých vývojářů ze studia MaFi Games stejně jako mnoho jiných je teprve v bodu předběžného přístupu, během kterého má dojít k doladění nesrovnalostí a předběhnutí konkurence. Momentálně strategie Captain of Industry obdržela velký update s číslem 0.4.13, který přinesl novou mapu Insula mortis, po kterých je velký zájem, než bude dostupný chystaný editor.

Pokud budete úplně novým hráčem, tak můžete očekávat zcela novou verzi tutoriálu, jenž by vás měl lépe zaučit do hraní. Jaké všechny další novinky byly přidány naleznete na oficiálních stránkách hry.

Hra je dostupná na platformě PC, na které má ještě minimálně dva roky probíhat předběžný přístup. Hra se aktuálně prodává na Steamu s cenovkou 27,99 EUR (zhruba 679 CZK).

Zahrál si někdo z vás již v předběžném přístupu? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Autor: Matouš Paska

Napsat komentář