Právě si prohlížíte Chystá se filmové zpracování Gran Turismo
Foto: www.gran-turismo.com // Gran Turismo 7

Chystá se filmové zpracování Gran Turismo

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Po úspěchu seriálu The Last of Us se společnost Sony rozhodla udělat další filmový projekt z videoherní série. Tentokrát ke hře Gran Turismo.

Chystá se Gran Turismo film

Filmy podle videoher neměli vždy velmi dobrou reputaci ve filmovém světě. Avšak v posledních letech se tato špatná pověst pomalu vytrácí a objevují se projekty, které potěší herní a filmové fanoušky. Mezi takové projekty patří nedávný seriál The Last Of Us nebo animovaný film Super Mario Bros. A právě společnost Sony se po úspěchu seriálu The Last Of Us rozhodla vydat trailer na film Gran Turismo.

O čem film bude?

Na základě toho, co trailer představil, se zdá, že nás čeká akční drama založené na skutečném příběhu. Film se točí kolem mladého britského profesionálního hráče Janna Mardenborougha, jehož sen je stát se závodníkem a řídit rychlá auta na nejprestižnějších okruzích po celém světě – přesně tak, jak to dělá v jeho oblíbené videohře. Bohužel, jeho rodina nevěří v jeho nadšení a místo toho trvají na tom, aby dokončil školu a našel si dobré zaměstnání.

Nicméně, když se mu v rámci hry Gran Turismo naskytne šance splnit si svůj sen, rozhodne se ji chytit. Avšak na cestě k jeho cíli ho čekají mnohé překážky a lidé, kteří se budou snažit ho zastavit.

Obsazení

Režii tohoto filmového díla zastává zkušený jihoafrický režisér Neill Blomkamp, jenž má již na svém kontě několik zajímavých snímků (District 9, Chappie). Nicméně, herecké obsazení je rozhodně pozornosti stojící. Ve vedlejších i hlavních rolích se objeví herecké osobnosti jako David Harbour, Orlando Bloom nebo Djimon Hounsou, kteří patří mezi nejvýraznější tváře filmové scény.

Co se týče předpokládaného data vydání, z oficiálního traileru víme, že film by měl dorazit do kin během letošního srpna, nicméně přesné datum zatím není známo.

Zaujalo vás filmové zpracování Gran Turismo? Myslíte, že bude mít úspěch? Dejte nám vědět do komentářů, nebo na náš komunitní Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář