Právě si prohlížíte Chystá se nový Mass Effect?
Foto: www.bioware.com

Chystá se nový Mass Effect?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Série Mass Effect 7. listopadu oslavila již své 11. narozeniny a pro tuto příležitost si připravila něco speciálního.

Chystá nový Mass Effect

Série Mass Effect, kultovní sci-fi RPG, oslavila 7. listopadu své 11. výročí. V tento den, známý mezi fanoušky jako N7 Day, představila společnost BioWare celou řadu novinek a překvapení. Nejenže BioWare oznámil nové přírůstky do své oficiální kolekce merche, včetně oblečení, sběratelských figurek a plyšáků, ale fanoušci se dočkali také dalších vzrušujících novinek, které vyvolávají ještě větší zájem.

Pokračování série?

BioWare možná připravuje nový díl oblíbené série. V rámci oslav N7 Day vydali vývojáři lákavý teaser označený jednoduše jako „Mass Effect“. Teaser neodhaluje mnoho, kromě ženy v N7 bojovém obleku, která kráčí hangárem na neznámé planetě.


Podezření, že by šlo o pokračování, posilují informace na stránkách Electronic Arts. Vývojáři tam kladou otázky týkající se konkrétních ras a klíčových postav série. Tento detail naznačuje, že nový díl by mohl být přímým pokračováním původní trilogie.

Dobrá nebo špatná zpráva?

Je těžké jednoznačně určit, zda je oznámení nového dílu Mass Effectu dobré či špatné. Fanoušci dobře vědí, že poslední projekty studia BioWare nebyly přijaty s takovým nadšením jako předchozí hry. Andromeda a Anthem se setkaly s míšenými reakcemi, zatímco dlouho očekávané pokračování série Dragon Age zůstává ve vývoji bez jasně daného vydání.

Studio si udržuje pozici na trhu díky svému free-to-play MMORPG ve světě Star Wars, které sice pravidelně dostává nový obsah, ale už nemá takovou popularitu. Věříme, že se vývojáři z minulých c

Co říkáte na možné pokračování série Mass Effect? Hráli jste nějaký díl s této série? Napište nám to do komentářů nebo se připojte na náš oficiální Discord Server. A nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, pro další novinky ze světa videoher.

Napsat komentář