Právě si prohlížíte Co se chystá po God of War Ragnarök?
Foto: playstation.com/god-of-war // SONY

Co se chystá po God of War Ragnarök?

Nachádzame sa len týždeň po vydaní jedných z najočakávanejších hier tohto roku a niektorí fanúšikovia sa pýtajú na čom developeri zo Santa Monica pracujú. 

Pokračovanie série a obnovenie starých značiek?

Samozrejme štúdiou je stále zamerané na ich momentálne najvyššiu prioritu a tou je God of War Ragnarök. Samozrejme každá hra potrebuje niekoľko úprav po vydaní. Teraz vyšiel aj patch 2.02, ktorý prevažne fixoval PS4 verziu hry a jej časté padanie oproti PS5 verzií.

Producent štúdia Cory Barlog naznačuje developing hneď niekoľkých značiek. Naznačil, že štúdiou je momentálne rozdelené do niekoľkých častí, ktoré pracujú na vývoji nových hier. Samozrejme nemohol prezradiť viac z firemných dôvodov.

Môžeme sa pravdepodobne tešiť na možné pokračovanie GoW série respektíve DLC, ktoré verzia z roku 2018 nemala? Je to teoreticky možné pretože veľa ľudí po vydaní GoW 2018 čakali na príbehové rozšírenie.

Ľudia v Santa Monica Studio podľa všetkého taktiež pracujú na AAA hre, ktorá je zametaná na oblasť otvoreného sveta. Mohol by to byť koncept ešte väčšej mapy v porovnaní s GoW. Môžeme zatiaľ len hádať a čakať na oficiálne informácie respektíve trailer. Fanúšikovia hry The Order 1886 môžu teoreticky čakať aj pokračovanie ich obľúbenej hry z dôvodu, že štúdio rieši hneď niekoľko nových projektov pravdepodobne aj od ich zabudnutých značiek.

Je podľa Vás ešte skoro na vývoj novej hry od Santa Monica Studio? Príde podľa Vás God of War Ragnarök aj na PC?  Nezabudnite sa pripojiť k nášmu oficiálnemu discord serveru Superpařmeni.

Napsat komentář