Právě si prohlížíte Vychází Marvel’s Midnight Suns. Na co se připravit?
Foto: midnightsuns.2k.com

Vychází Marvel’s Midnight Suns. Na co se připravit?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Marvel se úspěšně řadí mezi největší komiksové franšízy na světě. Z tohoto univerza vyšlo již mnoho her a brzy vyjde další. A to RPG Marvel’s Midnight Suns.

Co je Marvel’s Midnight Suns?

Spider-man, Wolverin, Iron-man, Doctor Strange jsou jedni z mála hrdinů, kteří patří do obřího světa společnosti Marvel. Brzy se dočkáme další hry z tohoto světa, kde si zahrajeme za několik těchto oblíbených postav.

Gameplay Midnight Suns

Marvel’s Midnight Suns je v základu příběhové taktické RPG, které dosti připomíná hru Xcom, jenže souboje mají docela zajímavou mechaniku systému karet. Ty jsou pro každou postavu unikátní a mají různé efekty a rádius působení.

Příběh

Příběh je celkem typický pro Marvel. Na Zemi útočí nebezpečná prastará démonka jménem Lilith a Starší bůh Chthun, kteří pomocí své temné magie a armády démony dávají hrdinům na frak. Proto se pár z nich rozhodne vydat do starodávné hrobky Lovce (tedy vás), aby jim pomohl s touto hrozbou. A je na Lovci, aby spojil všechny hrdiny a porazil tuto nebezpečnou hrozbu. Ale podaří se to? To je jen ve vašich rukou.

Kdy hra vychází?

Marvel’s Midnight Suns vychází již dnes 2. prosince na všechny dostupné platformy (PC, Playstation 4/5, Xbox One, Xbox Series X/S) společně s The Calisto Protocol a NFS Unbound.

Tak kdo z vás zachrání Zemi před démonickou invazí? Neváhejte se přidat také na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář