Právě si prohlížíte Co je Project L od Riotu?
Foto: https://www.theloadout.com/project-l/release-date

Co je Project L od Riotu?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Riot games patří mezi z jedni největších hráčů na poli Free to play her. Jejich hra League of Legends patří mezi jedny z nejpopulárnějších her na světě. Ale i jejich jiné projekty jako Teamfight tacticts, Valorant, Legends of Runnetera a mnohé další se těší obří popularitě. Během deseti oslav Lolka Riot oznámil spousty projektů a jeden z nich se blíží ke své finální podobě.

Co je Project L od Riotu?

Asi vám již neunikly informace o tom, že Riot chystá svou vlastní bojovou hru. Pracovní název hry je Project L a bude se jednat o akrádovou mlátičku na stylu Streat Fighteru. Což je za nás pěkná zpráva, protože tento ty her moc často nevychází.

Zároveň je celkem dosti možné, že se projekt zařadí do čela velikánů jako Tekken, Streat Fighter, Mortal Kombat nebo Injustice. Je to hlavně kvůli fanouškovské základně, kterou Riot má. Navíc by se mohlo stát, že podobných her tohoto typu uvidíme více.

Co tedy víme o Projektu L?

O projektu toho zatím toho víme hodně málo, ale i přes to jsou to zajímavé informace. Jak už bylo zmíněno jedná se arkádovou bojovku po vzoru Streat Fighteru. Takže zde budou systémy komb, které budou unikátní pro každou postavu. Postavy budou z všemi známé Runnetery (zatím je potvrzená Jinx, Ilao, Darius a mnohé další), takže pro fanoušky tohoto světa dobrá zpráva.

Vizuálně hra vypadá krásně, jelikož se jedná o kombinaci 2D komiksového pozadí s 3D modely postav. A poslední informaci, co jsem dostali, je to, že hra bude Free to play. Je to sice dobrá zpráva, ale pro nás hráče to znamenají jednu důležitou věc a to jsou mikrotransakce. Sice je dosti možné, že bude jednat čistě o kosmetické záležitosti, ale nikdo nikdy neví. Riot sice sám tvrdí, že chce mít vyváženou hru jak pro platící, tak neplatící hráče, ale může se také jednat o čistý marketing.

Uvidíme, jak to nakonec s tímto projektem. A co vy? Co říkáte na tento projekt? Dejte nám vědět do komentářů.

Napsat komentář