Právě si prohlížíte Co si pro nás přichystal Devolver Digital?
Foto: devolverdigital.com

Co si pro nás přichystal Devolver Digital?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Devolver Digital je patří mezi jedno z nešílenějších herních studií na herní scéně. A tuto energie prosadila i do nedávné konference Devolver Direct.

Co si pro nás přichystal Devolver Digital?

Zcela šílené, jedinečné a nekonvenční – to jsou atributy, které nejlépe charakterizují vývojářské a vydavatelské studio Devolver Digital. Konference jsou proslavené rozměrnou dávkou humoru a vtipnými narážkami na popkulturu či globální události. Tento jejich nesvázaný styl se plně projevil i na nedávné konferenci v rámci Summer Game Fest 2023, nazvané Devolver Direct. A co všechno nám tam bylo představeno? Pojďme se společně podívat.

Wizard With a Gun

Jako první se před námi objevili vývojáři z Galvanic Games s jejich kooperativním survival sandboxem Wizard With a Gun pro více hráčů. Hráči se zde ujímají role kouzelníka, jenž musí připravit své území na střetnutí s nebezpečnými monstry, jež se kdysi dávno vynořily na jeho území. Ve hře je třeba sbírat suroviny, stavět pevnosti a vyrábět různé zařízení, zbraně a munici k zahnání nepřátelských nestvůr. Na všechny nás čeká již tento rok na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Pro ty netrpělivější mezi námi je k dispozici i demo verze.

The Talos Principle 2

Máme skvělé novinky pro všechny milovníky logických her. Během letošního roku se můžete těšit na pokračování oblíbeného titulu The Talos Principle, které vychází z dílny studia Croteam. Tento nový díl hráčům naservíruje značně rozsáhlejší svět s množstvím nových i již známých hádanek a puzzle úloh, nad kterými si hráči pořádně zapotí mozkové závity. Hra je navíc obohacena o příběhovou linii, kterou budou hráči postupně odkrývat. Na titul se můžete těšit ještě v průběhu tohoto roku na platformách PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Baby Steps

Co se stane, když spojíte tvůrce her Apes Out a Gettin Over It, Benneta Foddyho? Výsledkem je ojedinělý, leč zábavný simulátor chůze nazvaný Baby Steps. Hráči se vtělí do kůže 35letého nezaměstnaného chudáka jménem Nate, který se zřejmě nikdy neopovážil vyjít z domu. Ovšem jednoho dne se nečekaně ocitne na záhadném místě, kde zjišťuje, že je schopen chodit. Hráči se tak s Natem budou muset postupně procházet tímto tajemným světem a objevovat, jak se dostat zpět domů. Na tuto hru se můžete těšit příští rok na platformách PC a PlayStation 5.

Human Fall Flat 2

Milovníci kooperativních her mohou jásat, neboť  studio No Brakes Games totiž pro ně chystá skvělé překvapení. Je jím pokračování oblíbené logické kooperativní platformovky s názvem Human Fall Flat. Vývojáři slibují pestřejší svět, inovativní mechaniky, nové možnosti úprav a vylepšený fyzikální engine. Bohužel, konkrétnější informace vývojáři zatím nesdělili a datum vydání zůstává zahalen tajemstvím. Víme jen, že hra bude dostupná na PC a konzolích, avšak konkrétní platformy zůstávají dosud nevyzrazeny.

Tak to je to nejdůležitější z konference Devolver Direct. Možná toho není zase tak hodně, ale věřte, že studio během tohohle roku plánuje vydat ještě stovky dalších herních titulů. A my se rozhodně těšíme, co nám tihle geniální šílenci nadělí dále.

Jak se vám líbil Devolver Direct? Na kterou z her se nejvíce těšíte? Napište nám to do komentářů nebo se mrkněte na náš komunitní Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář