Právě si prohlížíte Co nabídne dnešní State of Play 2023?
Foto: playstation.com // STATE OF PLAY

Co nabídne dnešní State of Play 2023?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PLAYSTATION
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

State of Play je krátké živé vysílání, jenž ukazuje novinky společnosti Sony PlayStation a dnes večer nás čeká toto vysílání. A co pro nás na dnešek má připravené?

Co nabídne únorové State of Play?

Společnost Sony úzce spolupracuje s několika herními vývojářskými studii, kteří vyvíjejí hry pro herní platformu PlayStation. Dříve byly jejich nejvýznamnější novinky prezentovány na herní konferenci E3, ale kvůli pandemii koronaviru Covid-19 byla tato možnost zrušena. Proto začala společnost prezentovat své důležité novinky přes krátká živá vysílání nazvaná State of Play. Dnes večer v 22:00 nás Sony představí další novinky, které přijdou na herní konzole PlayStation.

Důležité novinky

State of Play, který bude věnován především nové virtuální realitě Playstation VR2. Na streamu se má objevit ukázka pěti nových her pro tuto platformu, které rozšíří již velkou knihovnu her o další tituly. Zatím je dostupných více než 30 her pro PS VR2 a je více než jisté, že Sony má v plánu ještě více rozšiřovat nabídku.

Dalším důležitým bodem dnešního vysílání má být ukázka hry Suicide Squad: Kill the Justice League od studia Rocksteady. Tato ukázka by měla trvat celkem 15 minut a divákům představí novinky v gameplayi. Kromě toho se fanoušci mohou těšit i na možné oznámení přesného data vydání této hry.

I když se zdá, že to je všechno, co je o dnešní události známo, Sony může v průběhu streamu překvapit nějakou novinkou, jak už jsou fanoušci této společnosti zvyklí.

Večerní vysílání můžete sledovat pod přiloženým odkazem níže. Budete sledovat? Dejte nám vědět do komentářů nebo na náš komunitní server Superpařmeni.

Napsat komentář