Právě si prohlížíte Co nabízí demo Street Fighter 6?
Foto: streetfighter.com // STREET FIGHTER 6

Co nabízí demo Street Fighter 6?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PLAYSTATION / XBOX
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Street Fighter 6 dostal před týdnem svou demo verzi na konzole Playstation a později i Xbox. Ale co vše demo nabízí?

Co nabízí demo Street Fighter 6?

V nedávné době jsme vás informovali o novinkách týkajících se pokračování hry Street Fighter od společnosti Capcom. Kromě toho byla oznámena také demo verze pro konzole PlayStation 4 a 5, a nedávno se toto demo objevilo i pro konzole Xbox One a Series X/S. Avšak, co všechno se v této demo verzi představilo?

Co se nachází v demu

Demo je primárně určeno k prezentaci základního gameplaye a různých herních módů. Na vyzkoušení je k dispozici versus mód Fighting Ground a první hodina z příběhového módu World Tour, kde si vytvoříte svoji vlastní postavu.

Fighting Ground

Mód Fighting Ground slouží primárně k prezentaci základního gameplaye. V této verzi je k dispozici versus mód 1vs1, kde si můžete vyzkoušet bojové schopnosti proti umělé inteligenci nebo proti kamarádovi. K dispozici jsou pouze dvě postavy, starý známý Ryu a nováček v sérii Luke, s možností výběru ze tří typů ovládání: Klasic, Modern a Dynamic. Součástí jsou i speciální souboje, které lze nastavit podle speciálních pravidel a dynamického prvku, který ovlivní průběh souboje.

World Tour

Singleplayerový mód World Tour nabízí větší rozmanitost. Představuje začátek příběhu, který nás čeká v plné verzi hry. Hráč se stává novým členem organizace Buckler Security a jeho učitelem se stane Luke. Po vytvoření vlastní postavy získá hráč základní bojový trénink a seznámí se s prvními příběhovými postavami.

Po tréninku se hráči odemkne malá část města Metro City a jsou mu zadány první úkoly, které ho seznámí se základními aktivitami města a jednoduchými RPG prvky. V městě se nachází spousta NPC postav, které lze vyzvat na souboj přímo, nebo které vás napadnou, a to i ve větším počtu. Za vyhrané souboje hráč získává zkušenosti, které zvyšují jeho úroveň a dostává dovednostní body, které pasivně zvyšují jeho sílu. Navíc lze v obchodech nakupovat oblečení, které pasivně zvyšuje atributy postavy.

Závěrem k demu Street Fighter 6

Demoverze Street Fighter 6 nabízí krásnou ukázku toho, co nás čeká již 2. června. Titul má našlápnuto k úspěchu a rozhodně stojí za vyzkoušení, pokud stále váháte s jeho koupí.

Zkoušeli jste si demo Street Fighter 6? A jak se vám líbilo? Napište nám to do komentářů nebo na náš komunitní Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář