Právě si prohlížíte Co nám nabídne PGA Tour 2K23?
Foto: 2k.com // PGA TOUR

Co nám nabídne PGA Tour 2K23?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Golf je velmi zajímavý a poklidný sport. PGA Tour 2K23 od 2K Games je tak úžasnou ukázkou. A jako každý rok nám tato sportovní simulace přinesla řadu nových věcí.

Co nabídne PGA Tour 2K23?

Sportovních simulací je na herním trhu spousta. Dávají nám hráčům možnost vyzkoušet si různé sporty z pohodlí našeho domova. Největšími hráči na tomto poli jsou Electronic Arts (FIFA, NHL, UFC, NFL) a 2K Games (NBA, WWE), kteří se nám snaží ukázat ten nejrealističtější zážitek z daného sportu. A právě 2K nám každý rok (okrem minulého) přinese možnost, kromě basketballu a wrestlingu, vyzkoušet si i golf na té nejvyšší světové úrovni. Ale jaké změny by měl přinést letošní ročník?

Co je nového?

Největší změnou v PGA Tour je samotné ovládání, které kromě standartního analogového odpalu nabídne i možnost takzvaného 3-klikového odpalu. Ten by hlavně měl být takovou vstupní bránou pro nové hráče, kteří tuto sérii nikdy neokusili.

Dalším změnou si prošel režim kariéry. Zde budeme mít možnost si na vlastní kůži vyzkoušet až 34 velkých a menších golfových turnajů. Mezi ty největší patří například: kanadský RBC Open, skotský Genesis Open a samozřejmě světový šampionát BMW. V něm se utkáte s velkými jmény jako Tiger Woods, Collin Morikawa, Justin Thomas a mnoho dalších.

Závěrem

PGA Tour 2K23 je zajímavým golfovým simulátorem, který má co nabídnout jak pro veterány série, tak i pro úplné nováčky. Hra vyšla tento pátek (14.10.2022) na PC, Playstation 4 a 5, Xbox One a Xbox Series X/S. Můžete ho hrát jak sami, tak i s vašimi kamarády.

Měli jste možnost si hru vyzkoušet? A co na ni říkáte? Dejte nám vědět.

Napsat komentář