Právě si prohlížíte Co nám ukázal Ubisoft Forward 2022?
Screenshot z Assassins Creed Mirage zdroj: https://www.igdb.com/games/assassins-creed-mirage

Co nám ukázal Ubisoft Forward 2022?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:5 minuty čtení

Francouzská společnost Ubisoft, patří mezi jedny z největších společností na světě. Tato společnost nám přinesla série jako Farcry, Assassins Creed nebo Splinter Cell. A tuto sobotu 10. září na své konferenci Ubisoft Forward 2022 oznámily dosti nových zajímavých her.

Co nám ukázal Ubisoft Forward 2022?

Ubisoft Forward 2022 je každoroční konference Ubisoftu, kde nám ukazují nejnovější herní tituly a plány do budoucna. Na letošní a příští rok si pro nás Ubisot připravil opravdu slušnou nadílku, ale pojďme si to projít postupně.

Mario s králíky znovu v akci

Jako první se nám ukázalo pokračování akční tahová adventura Mario + Rabbids s podtitulem Sparks of Hope. Vývojáři rovnou pochlubily gameplay záběry, které představily pohyb po mapě a souboje. Volný pohyb se moc neliší od prvního dílu, ale gameplay prošel velkým posunem. Nově se postavy nebudou posouvat po políčkách, ale mají maximální vzdálenost na kterou můžou dojít. Plus je zde velký důraz na elementy. Zatím to vypadá na dosti zábavnou tahovou adventuru s hromadou králičího humoru. Malým bonusem pak byla i postava Raymana, která bude součástí DLC.

Skull and Bones

O pozornost se taky přihlásila pirátská akce Skull and Bones. Bohužel jsem se jen dočkali jen pár reakcí od různých influencerů aby nás znova nalákaly do hry. Tohle byla asi ta nejzbytečnější část prezentace.

Riders Republic

Zajímavé změny se dočkala open world závodní arkáda Riders Republic, která přichází do Free to play. A 14. září ve hře objeví BMX a budeme mít nové výzvy s těmito koly. Toto je výborná zpráva pro tuhle zábavnou hru.

Tom Clancy

Potom se začalo mluvit o Tom Clancys The Division. Prvně se mluvilo o sezónách 9,10 a 11 pro druhý díl této akční lot and shot střílečky. A to zajímavé přišlo potom. Byl oznámen další díl s podtitulem Heartland, který nás dostane do malého městečka Silver Creek. Co nás tam ale čeká zatím nevíme.

Pak jsem se dostali i k mobilní verzi Division, kde se vydáme do Black zóny na našich mobilních zařízeních. To stejné platí pro taktickou, akční, střílečku Rainbow Six Seige (nazvanou Rainbow Six Mobile).

Trackmania, Rocksmith a Just Dance

Dál se nám na konfernci ukázal první trailer z nové Trackmanie, která vyjde příští rok. V traileru byl i náznak nových map, které vypadají opravdu nádherně. Uvidíme, co nám předvedou v gameplay záběrech.

Potom tu bylo malé poukázání na aplikaci Rocksmith, která zábavnou formou už 10 let učí lidi hraní na kytaru. Řeč byla hlavně o předplatném, které se v aplikaci nachází.

A jako každým rokem se nám ukázalo nové Just Dance. Ten nám ukázal novou grafiku menu a také možnost si zatančit online až v 8 lidech. Plus máme možnost si customizovat svůj avatar border.

Assanssins Greed

Závěrem tu byl obří segment věnující se Assassins Greed. A první bylo velké oznámení Assassins Greed Mirage, které se hratelnostně vrací k původním dílům. Hra se odehrává v Bagdádu, hlavního města Iráku v 9 století našeho letopočtu. Hlavní postava je Basim, pouliční zlodějíček, který je při neúspěšné loupeži setká s řádem Skrytých. Po ukázce jejich síly a dovedností se k nim rozhodne přidat a jeho tréninku se ujme Roshane, kterou dabuje herečka Shohreh Aghdashloo.

Dál nám ukázali poslední DLC do Valhaly s tématickým názvem The Last Chapter. DLC nám zakončí příběh Eivora, který po šíleném Dawn of Ragnarok, už se chce jen starat o svojí vesnici. Jsme zvědavý, jak příběh Eivora skončí.

Konec prezente nám zakončilo pár menších oznámení. První byl mobilní titul Jade, který nás přesune do Číny. Pak tu je Red, které bude obří RPGčko jako nejnovější díly série a dočkáme se Japonska. A poslední je čarodějnický díl Hexe, který nám možná zavede do středověké Evropy. Důležité je, že tyto 2 tituly, budou součástí nové služby Infinity.

Závěrem

Ubisoft nám toho představil celkem dost na příští rok. Jsem celkem zvědavý jak dané tituly budou vypadat a také jakpak se budou hrát. Musíme být trpělivý a budeme naléhavě vyhlížet gameplay záběry, ze všech těchto titulů.

A co vy říkáte na nově oznámené tituly? Dejte nám svůj názor do komentářů.

Napsat komentář