Právě si prohlížíte Co nás čeká ve hře Avatar: Frontiers of Pandora?
Foto: ubisoft.com // Avatar: Frontiers of Pandora

Co nás čeká ve hře Avatar: Frontiers of Pandora?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Pozítří se hráči znovu podívají na Pandoru v nové hře od Ubisoftu Avatar: Frontiers of Pandora. A co nás v ní všechno čeká?

Co nás čeká v Avatar: Frontiers of Pandora?

Film Avatar od Jamese Camerona je považován za jeden z nejúspěšnějších sci-fi/fantasy filmů moderní doby, známý svým působivým vizuálním zpracováním. Avšak první herní adaptace tohoto filmu, vyvinutá francouzskou společností Ubisoft, nezaznamenala takový úspěch. Hra, která byla vydána v minulosti, si vysloužila spíše negativní hodnocení a byla poměrně rychle zapomenuta v dějinách herního průmyslu. Nyní však herní společnost přichází s novým herním titulem Avatar: Frontiers of Pandora, který slibuje nový pohled na svět Avatara.

Příběh

V Avatar: Frontiers of Pandora se hráči ocitnou znovu na planetě Pandora, kde si vytvoří svou postavu z rasy Na’vi. Avšak tato postava se od ostatních liší tím, že byla v dětství unesena a vycvičena lidskou vesmírnou korporací RDA k boji proti svým druhům. Po patnácti letech výcviku se postava rozhodne uprchnout a vrátit se na svou rodnou planetu. Zde se musí znovu naučit životu Na’vi a zároveň plánuje pomstít se korporaci RDA.

Gameplay

Herní záběry z Avatar: Frontiers of Pandora nebyly přijaty fanoušky s nadšením, především kvůli jejich podobnosti s hrami jako Far Cry nebo The Division. Hráči budou dobývat základny, prozkoumávat místní faunu a flóru a učit se nové dovednosti. V boji mohou používat jak tradiční zbraně Na’vi, tak i modernější lidské zbraně. Pro přepravu po planetě lze využít místní zvířata

Datum vydání a season pass

Co se týče vydání hry, Avatar: Frontiers of Pandora bude k dispozici 7. prosince na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Kromě toho bude hra při vydání nabízet možnost zakoupení season passu, který zahrnuje jeden bonusový úkol. Během roku 2024 se očekávají dvě příběhová rozšíření, která rozšíří herní zážitek.

Těšíte se na Avatar: Frontiers of Pandora? Má podle vás titul šanci na úspěch? Napište nám to do komentářů nebo se připojte na náš Discord. A nezapomeňte sledovat naše sociální sítě pro další novinky ze světa videoher.

Napsat komentář