Právě si prohlížíte Co nového nabídnou Pokémon Scarlet a Violet?
Foto: igdb.com // Pokémon Violet

Co nového nabídnou Pokémon Scarlet a Violet?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuJINÉ KONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Pokémoni jsou tu s námi více jak 25 let a za tu dobu si získali milióny fanoušků. A brzy se dočkáme další hry z tohoto světa.

Co nového nabídnou Pokémon Scarlet a Violet?

Asi mezi námi není nikdo, kdo by neslyšel o Pokémonech. Tato roztomilá japonská zvířátka se zrodila v roce 1996 (kdysi pod názvem Pocket Monsters) a za tu dobu uchvátila milióny lidí po celém světě. Ať už skrze seriály, filmy, karetní hry, či videohry. Franšíza má pouze jedno jednoduché moto: „Chyť je všechny“ a věřte, že s postupem času, to je opravdu nelehký úkol (přes 900 unikátů a stále přibývají další). A co se týká her, těch je také mnoho a každým rokem vychází další, které obohacují už tak rozsáhlý svět. A 18. listopadu k nám zavítají hry Scarlet a Violet, které zahajují 9. generaci.

Co pokračování nabízí?

Scarlet a Violet nás zavedou do regionu Paldea, kde by na nás měl čekat obří otevřený svět s hromadou starých a nových pokémonů. Region Paldea je rozdělen do několika biomů, kde budeme moci pochytat různé typy těchto stvoření. Na své cestě také potkáme nové přátele a rivaly, se kterými zažijeme úžasná dobrodružství.

Velkou novinkou je možnost hrát v multiplayeru až se třemi dalšími kamarády. Není to sice nic převratného, ale mít možnost si projít nový region s partou dobrých kamarádů je opravdu krásná věc. Ano, sice to bude vyžadovat možnost mít zaplacené předplatné, ale to je na Nintendu za příjemných 99 Kč měsíčně.

Tak co, těšíte se na nový region? A chytíte je tentokrát všechny? Přidejte se také na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář