Právě si prohlížíte Co obsahuje The Callisto Protocol Season Pass?
Foto: playstation.com // THE CALLISTO PROTOCOL

Co obsahuje The Callisto Protocol Season Pass?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Po veľkom hype hry God of War sa hráči pomaly začínajú sústrediť na ďalšiu veľkú hru, ktorá vyjde budúci mesiac. Samozrejme už stihla prísť menšia kontroverzia okolo Callisto Protocol season passu.

The Callisto Protocol – popravy zamknuté exkluzívne pre Season Pass predplatiteľov?

Súčasťou základnej hry The Callisto Protocol je taktiež možnosť si predplatiť Season Pass. Práve ten sa na chvíľu stal terčom kontroverzie. Dôvodom bolo, že obsahuje exkluzívne popravy, ktoré môžete odomknúť len jeho kúpou. Samozrejme sa začali šíriť klebety, že hra ide štýlom napríklad battle passu Overwatch 2ky a reálne v hre nebudú zakomponované popravy respektíve ich bude len minimum.

Priamo výkonný riaditeľ Glen A. Schofield sa vyjadril k danej situácií nasledovne:

Aby bolo jasné: v rámci season passu nezatajujeme nič z hlavnej hry. Na tomto obsahu sme ešte ani nezačali pracovať. Všetko sú to nové veci, na ktorých budeme pracovať v novom roku. Fanúšikovia nás požiadali o EŠTE VÄČŠÍ počet úmrtí, takže to bude našou prioritou na budúci rok.

Takže popravy, ktoré si budú hráči môcť odomknúť exkluzívne budú čisto nové a nie sú ešte ani ani vo vývoji. Hra bude teda plne dokončená a kto by chcel vidieť extra násilie, môže si zaplatiť exkluzívny obsah. Samozrejme so SP príde aj príbehové rozšírenie, ktoré hráčov údajne viac pohltí do príbehu hru a pravdepodobne bude príbehovo spojený so základnou hrou.

Season Pass je zatiaľ len súčasť deluxe edície, ale pravdepodobne bude na predaj samostatne sa približne 20 EUR.

Plánujete kupovať The Callisto Protocol season pass? Nezabudnite sa pripojiť k nášmu oficiálnemu discord serveru Superpařmeni.

Napsat komentář