Právě si prohlížíte Co přináší Czech and Slovak Games Week?
FOTO: steampowered.com // CZECH AND SLOVAK GAMES WEEK

Co přináší Czech and Slovak Games Week?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Czech and Slovak Games Week je velmi důležitá akce pro vývojáře z našich luhů a hájů. Zde se totiž můžou pochlubit svými výtvory a projekty, na kterých pracují dlouhá léta. Ale to není jediné, co tento týden nabízí.

Co přináší Czech and Slovak Games Week?

Další ročník Českého a Slovenského herního týdne, který ukáže sílu českých a slovenských vývojářů. Jedná v pořadí o 3. ročník, který se letos nese ve speciálním duchu, a to k příležitosti oslav: Dne boje za svobodu a demokracii konaný 17. listopadu. Akce se koná na platformě Steam a GOG a běží od 14. do 20. listopadu. Co vše tato akce nabízí?

Nové herní tituly

Tato akce primárně slouží k představení nových herních titulů a aktualizací od českých a slovenských vývojářů, a to jak od velkých společností, tak i od menších vývojářských studií. Ale nejedná se pouze o trailery, ale i o možnost si tyto hry vyzkoušet. Pro některá studia to znamenalo vypuštění her do předběžného přístupu (jako např. Bulánci 2).

Dál je zde možnost sledování různých streamu, kde vývojáři hrají vlastní hry a ukazují jejich možnosti a jejich vizi. Což je pěkná věc, jelikož můžeme mít představu o tom, co v nás v příštích letech může čekat.

Potom je zde také možnost si zakoupit hry od českých a slovenských vývojářů za dobrou cenovou nabídku. Pokud vám ve vaší knihovně chybí něco na zahrání, tak máte příležitost si rozšířit vaší kolekci. Plus je to také podpora našich šikovných vývojářů. Tak neváhejte, čas rychle utíká.

Napsat komentář