Právě si prohlížíte Co pro nás chystá Bayonetta 3?
Foto: www.platinumgames.com // BAYONETTA 3

Co pro nás chystá Bayonetta 3?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuJINÉ KONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Svůdná a nebezpečná čarodějka Bayonetta se nám potřetí vrací na konzole Nintendo. Ale čemu naše oblíbená čarodějka bude čelit tentokrát?

Co pro nás chystá Bayonetta 3?

Bayonetta je série hack and slash mlátiček, která nám vypráví příběh čarodějky. Série svou cestu započala již v roce 2009 na PlayStationu 3 a Xboxu 360, kde se stala celkem populární. A není divu, že se v roce 2014 dostalo na pokračování, ale tentokrát na Nintendu Wii U, kde druhý díl sklidil velký úspěch. Později v roce 2017 se první díl objevil na počítačích. Nyní o 8 let později se nám čarodějka vrací v plnohodnotném pokračování. Co nás ve třetím díle čeká nového?

Nový nepřítel

V sérii jsme vždy bojovali proti andělským lovcům a ďábelským přisluhovačům, ale teď je nebezpečí mnohem závažnější. Tentokrát se nejedná převážně o démony ani o anděli. Ale kdo je tento záhadný nepřítel? To musí naše hrdinka zjistit, společně se starými či novými spojenci.

Nové možnosti souboje

Ve třetím pokračování nám vývojáři slíbili vylepšení soubojového systému. Hlavní novinkou bude možnost vyvolávat velká monstra, která v předchozích dílech byli součástí pouze finálních „zakončovaček“. To poskytne soubojům více taktických prvků. Dále se dočkáme také nových kombinací a RPG prvků, které obohatí už tak bohatý soubojový systém.

Kdy vyjde Bayonetta 3?

Bayonetta 3 vychází již 28. října na konzolích Nintendo Switch společně s očekávaným Call of Duty Modern Warfare 2. A jsme moc zvědaví jak si tahle nestydatá čarodějka poradí s tak silným soupeřem.

Těšíte se? Neváhejte a přidejte se také na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář