Právě si prohlížíte Co víme o novém The Last of Us a Spider-Manovi
Foto: marvel.com

Co víme o novém The Last of Us a Spider-Manovi

Tento rok sa ešte ani poriadne neskončil, ale už vieme pokojne povedať jednu vec. Rok 2023 bude jedným z najlepších, čo sa týka vydania hier a nových oznámení teoreticky aj za túto dekádu.

Možné pokračovanie The Last of Us a pripomenutie Spider-Mana

Na úvod by sme sa venovali potvrdenej veci. Nový Spider-Man by mal podľa Insomniac Studio prísť na trh niekedy na konci budúceho roku. PlayStation komunita sa momentálne sústredí hlavne na Forspoken, ktoré by malo prísť na trh začiatkom budúceho roku. Taktiež je vo vzduchu aj vydanie nového ovládača a PS VR2. To mohli byť aj dôvody, prečo je hra zatiaľ oznámená na koniec roku 2023. Možno Sony pripravuje vydanie nejakej novej hry na teda medzi Forspoken a SpiderMana.

Na druhej strane tu máme neoficiálnu správu od leakera ViewerAnon, ktorý tvrdí, že Neil Druckmann so svojou partiou developerov už začínajú pracovať na pokračovaní série The Last of Us. Zatiaľ to samozrejme nie je oficiálne potvrdená informácia, ale ak by to bola pravda, môžeme sa pravdepodobne pripraviť na oznámenie niekedy budúci rok už priamo ako PS5 exkluzivitu s vydaním niekedy najskôr v rokoch 2024-2025.

Jak sa tešíte na nové hry v roce 2023, ktoré majú prísť? Nezabudnite sa pripojiť k nášmu oficiálnemu discord serveru Superpařmeni.

Napsat komentář