Právě si prohlížíte Co víme o FINAL FANTASY VII REBIRTH?
Foto: square-enix-games.com

Co víme o FINAL FANTASY VII REBIRTH?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PLAYSTATION
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Po úspěchu první části remaku FINAL FANTASY VII, velká část hráčské komunity napjatě čekala na pokračování. A po dlouhé době se dočkali.

Co víme o FINAL FANTASY VII REBIRTH?

V roce 2020, když hráči poprvé rozehráli remake oblíbeného sedmého dílu série FINAL FANTASY, jejich nadšení bylo ohromující. Proto nelze být překvapením, že závěrečné oznámení ze Summer Game Fest 2023 vyvolalo vlnu radosti a entuziasmu. Byla totiž oznámena druhá část příběhu remaku FINAL FANTASY VII, pod názvem Rebirth. Co nám tedy v této druhé části přinese studio Square Enix?

Příběh

Příběh se točí kolem zničení obrovské továrny v Midgardu a těžkého zranění členů rebelské skupiny – Cloudu, Tiffy, Bulleta a Aerith. Jelikož jsou za tuto katastrofu odpovědní právě oni, rozhodnou se opustit Midgard a pokračovat ve své misi. Jejich novým cílem je najít nebezpečného šermíře jménem Sephiroth, který je v očích mnohých mrtvý. Avšak toto nebude jediné, co hráči zažijí. Čekají je různá tajemství, záhady, příběhy jednotlivých hrdinů, a také nové zajímavé postavy.

Gameplay

Co se týče hratelnosti, pokračování FINAL FANTASY VII je akční RPG nabízející rychlé a taktické souboje. Hráči mohou využívat jedinečné schopnosti svých hrdinů, kteří se řídí příkazy nebo převezmou nad nimi plnou kontrolu. Hra se odehrává v obrovském otevřeném světě, který mohou hráči prozkoumat sami nebo se mohou nechat vést starými známými Chocoby. Díky nim mohou hráči cestovat stejně jako v předchozích dílech a urychlit cestu k jejich cíli.

Datum vydání a potřebná paměť

A kdy můžeme očekávat vydání hry? Podle oficiálních informací by měla hra vyjít na začátku roku 2024 pro konzole PlayStation 5. Trailer naznačuje, že hra bude rozdělena, což hráče postaví před volbu: Buď promazat paměť PlayStationu nebo pořídit rozšíření paměti.

Co říkáte na FINAL FANTASY VII REBIRTH? Hráli jste první část? A jak se vám líbila? Napište nám to do komentářů nebo se mrkněte na náš komunitní Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář