Právě si prohlížíte Co víme o Sonic Frontiers
Sonic Frontiers art zdroj: frontiers.sonicthehedgehog.com

Co víme o Sonic Frontiers

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Ježek Sonic je tou nejvíce ikonickou postavou společnosti SEGA. Tenhle modrý ježek tu je s námi už přes 20 let a brzy dostane svou novou open world hru.

Co víme o Sonic Frontiers

Přesně tak. Tenhle rychlý, lehkovážný a zábavný ježek se nám vrací v další hře. Hra nese název Frontiers a bude se jedna o openworld akční skákačku s možností vstoupit do různých úrovní se zajímavým příběhem.

Příběh hry

Z příběhu toho zatím víme opravdu hodně málo. Zatím víme, že se nacházíme na ztraceném ostrově v snaze najít ztracený chaos smaragd. Samotný ostrov ale oplývá velkou záhadou a nebezpečím. Je dosti možné, že na ostrově jsou i Sonicovo přátelé, ale jsou v zajetí nepřítele.

Nepřátelé

Kromě klasických nepřátel z předchozích dílů ostrov chrání zvláštní mechanická monstra, která dosahují gigantických rozměrů. Jejich vůdcem je zvláštní entita, která vypadá jako malá holčička. Zatím neznáme její úmysly a motivaci, ale zatím to vypadá na strážce ostrova. Nebo je to úplně jinak?

Soubojový systém

Soubojový systém asi dostal největší vylepšení. Kromě klasického Sonicova skákání a narážení dostal náš ježek nové speciální schopnosti zvané Cyloops. Budeme mít k dispozici různá komba, odrážení, vyhýbání a jiné další možnosti, jak nepřítele porazit. V příběhovém traileru jsme dostali malou ukázku soubojového systému a po vizuální stránce vypadá opravdu nádherně.

Ostrov

Samotný ostrov je obrovský a nabízí velké možnosti transportace, ale budou zde i možnosti teleportace. Různé rampy, cesty, či trampolíny vám umožní se efektivně a stylově pohybovat a prozkoumávat záhady ostrova. S prvních záběrů, které jsme dostali, měli hráči strach, že mapa bude velmi pustá a prázdná, ale uvidíme, co přinese finální hra. Měli zde být i všemi milované věže, která vám více otevřou mapu.

Závěrem

Sonic Frontiers vypadá na doposud největší Sonicovo dobrodružství, které může nabídnout zajímavé vylepšení pro tuhle sérii. Příběh může mít o dost temnější nádech, ale to záleží na finální verzi hry. Uvidíme jestli to SEGA zvládne. Hra vychází 8. listopadu na PC,PS4/5 a Xbox Series X/S.

Co říkáte na Sonic Fronteirs?

Napsat komentář