Právě si prohlížíte Co zatím víme o Immortals of Aveum?
Foto: ascendantstudios.com // Immortals of Aveum

Co zatím víme o Immortals of Aveum?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Immortals of Aveum v posledních dnech na sebe strhla nebývalou pozornost Co zatím o této hře víme?

Co zatím víme o Immortals of Aveum?

Nedávno se na internetu objevila zajímavá hříčka, která dokázala dostat dech hráčům. Jedná se o magickou „střílečku“ s názvem Immortals of Aveum, která pochází z malého vývojářského studia Ascendant Studios, jež je součástí programu EA Originals. Zajímavé je, že ve studiu pracují také původní vývojáři série Call of Duty, takže můžeme očekávat propracovaný zážitek. Co však o tomto titulu víme?

Příběh

Hlavním hrdinou příběhu je mladý bojový mág jménem Jak, který se připojuje k elitní skupině řádu Nesmrtelných zvané Triach Magnus. Jejich cílem je odhalit tajemství minulosti světa Aveum a zachránit ho tak před jistou zkázou. Zda se jim to podaří, se však dozvíme až po finálním vydání.

Gameplay

První gameplay záběry, které vývojáři zveřejnili, naznačují, že titul je značně inspirován herní sérií Doom. Očekávat tak můžeme hektické přestřelky, ve kterých bude kombinace kouzel naší největší zbraní. Navíc za správné řetězení a načasování útoků dostaneme odměnu navíc. V hře se také budou objevovat pasáže s logickými hádankami, které prověří naše mozkové závity.

V Immortals of Aveum bude k dispozici více než 25 kouzel, které jsou součástí 3 základních elementů. Tyto kouzla lze vylepšovat pomocí více než 80 unikátních talentů, které budou definovat náš herní styl. Jejich sílu ovlivní také vybavení, které nasbíráme z poražených nepřátel po každém souboji.

Celkově hra působí svěžím dojmem, tak uvidíme, zda se povede. Titul vyjde 20. července na PC a na konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Co říkáte na Immortals of Aveum? Hráli jste někdy podobný titul? Napište nám to do komentářů nebo na náš komunitní Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář