Právě si prohlížíte Co zatím víme o Marvel’s Spider-Man 2?
Foto: insomniac.games // Marvel's Spider-Man 2

Co zatím víme o Marvel’s Spider-Man 2?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PLAYSTATION
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Už za měsíc se budeme houpat v ulicích New Yorku v kůži Petera Parkera a Milese Moralese v novém Marvel’s Spider-Man 2. Ale co zatím o této hře vše víme?

Co zatím víme o Marvel’s Spider-Man 2?

Po dlouhém očekávání se blíží datum vydání jedné z nejočekávanějších PlayStation exkluzivity, Marvel’s Spider-Man 2. S blížícím se datem vydání nám vývojáři z Insomniac Games postupně odhalují více o světě hry. Co všechno už o ní víme?

Příběh

Děj hry se odehrává 9 měsíců po událostech z Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. Zatímco Miles se připravuje na univerzitu, Peter se vrací k práci učitele a obnovuje svůj vztah s Mary Jane. Ovšem oba hrdinové se musí vypořádat s výzvami svých alter eg, strážců New Yorku. Město čelí novým hrozbám, jelikož do města přichází lovec Kraven, Lizard v podzemních stokách a nejnovější hrozba, symbiont Venom. A to je jen začátek. Naše hrdiny čekají náročné zkoušky, kterým budou muset čelit buď sami, nebo společně.

Soubojový systém a mapa městaZatímco v předchozích hrách byl bojový systém jednoduchý, nový díl přináší výrazné inovace. Hráči mohou využít různé technologické vychytávky a kombinovat je s pěti unikátními schopnostmi, které jsou specifické pro každého hrdinu.

Mapa New Yorku prošla také výraznou proměnou. Je nyní dvakrát větší a zahrnuje oblasti jako Brooklyn či Queens. Větší mapa znamená více vedlejších aktivit, sběratelských předmětů a různých výzev. Nové možnosti pohybu umožňují hráčům prozkoumávat město s ještě větším nadšením.

Další vychytávky pro Marvel’s Spider-Man 2

Vývojáři slibují vylepšený herní zážitek díky haptické odezvě a adaptivním spouštěcím tlačítkům. Hra by měla nabídnout úchvatnou grafiku ve 4K rozlišení, ray-tracingem a díky SSD disku i minimální načítací časy.

Hra vychází již 20. října na konzoli PlayStation 5.

Jak moc se těšíte na Marvel’s Spider-Man 2? Hráli jste předchozí díly? Co se vám na nich nejvíce líbilo? Napište nám to do komentářů nebo se mrkněte na náš komunitní Discord server. A nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, aby vám neunikla jediná novinka ze světa videoher.

Napsat komentář