Právě si prohlížíte Co zatím víme o nové survival hře od Blizzardu?
Zdroj: news.blizzard.com // Blizzard

Co zatím víme o nové survival hře od Blizzardu?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Blizzard před nedávnem odhalil novou survival hru z nového „univerza“, veškeré další informace jsou však zahaleny tajemstvím. Co zatím víme?

„Unannounced Survival Game“

Blizzard 25. 1. 2022 uvedl na svých webových stránkách, že hledá tým pro svoji novou survival hru a dočkat bychom se jí mohli na pc a konzolích. Jedná se o survival hru, která bude v novém, neprozkoumaném vesmíru. Nenavazující na žádné předchozí hry od Blizzardu. Momentálně je označena jako „Unannounced Survival Game“, doslovně jako neohlášená hra o přežití.

Na oficiálních stránkách Blizzardu stojí:

Každý příběh potřebuje vypravěče. A každý svět potřebuje stavitele. Co kdybys jím mohl být ty?

Vedoucím projektu nové survival hry se stal Craig Amai, který pro společnost pracuje již několik let a podílel se např. na World of Warcraft. Podle dostupných informací na hře už nějaký pátek pracuje a to konkrétně od roku 2017. Můžeme předpokládat, že hra už může být brzy v předběžném přístupu. Podle vyjádření zaměstnanců Blizzardu jsou novou hrou zcela uchváceni a počítají s úspěchem u fanoušků Blizzardu a zbytku herní komunity.

V současné době existuje velmi málo informací o novém projektu ze studia Blizzard. Ačkoliv na hře už nějakou dobu pracují, než se dočkáme výsledku, bude to ještě pár let trvat a pořádně nevíme co od toho očekávat. Nezbývá doufat, že to všem hráčům vyrazí dech a survival hra bude na špici. Bude nový survival titul vstupem do nové éry?

Menší výlet do historie

Blizzard Entertainment je společnost vyvíjející  videohry, jež působí na trhu přes 30 let. Společnost byla založena v roce 1991 se sídlem v Irvine v Kalifornii. Studio představilo světu hry jako Diablo v roce 1996, Wordl of Warcraft v roce 2004 a v neposlední řadě Overwatch v roce 2016. Společnost Blizzard Entertainment před nedávnem koupil technologický gigant Microsoft.

Napsat komentář