Právě si prohlížíte Co zrovna hrajeme a menší doporučení
Image: unsplash.com

Co zrovna hrajeme a menší doporučení

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Jelikož jsme gameři každým coulem, přinášíme vám menší tipy na to, co zrovna hrát nebo z čeho jsme zrovna nadšení.

Cyberpunk 2077 (PS5/PC)

Již více než měsíc utekl od vydání next-gen patche, který dal hru konečně do normálního stavu. S kolegou jsme si tak počkali na opravné hotfixy a rozjeli tak hru naplno. Zatímco kolega hraje na PS5, já jakožto svědek počítačův neodmítl vyzkoušet svoji RTX nejnovější řady.

Ti, kteří dosud váhali, nyní mohou s klidným svědomím hru nainstalovat a zahrát od začátku do konce. Verze 1.5.2 nabízí již plnohodnotný zážitek. Doporučujeme

War of Rights (PC)

K této hře jsem se dostal čirou náhodou během nedávného slevového období na Steamu. Se slevou 50 % jsem tuto hru zakoupil, nainstaloval a chvíli jsem i očekával, že hru vrátím v rámci dvouhodinového zkušebního období. Nestalo se. Hra z období války Unie proti Konfederaci (Americká občanská válka 1861-1865) se s ničím nepáře.

War of Rights mě překvapilo svým zpracováním prostředí americké občanské války. Téměř žádný HUD, příjemná grafická stránka, obtížnost a (ultra)realismus má pro mě místo na disku. No podívejte se na video níže, které vám War of Rights více představí. Doporučuji hrát večer, kde je nejvíce hráčů.

Microsoft Flight Simulator (Xbox cloud gaming)

Milovníci letectví a cestování by měli zpozornět. Microsoft Flight Simulator nabízí krásné scenérie, svobodu, příjemný audiovizuál, skvěle zpracovaný simulátor a stálou podporu ze strany vývojářů. Stačí jen vybrat letiště a odstartovat… Microsoft Flight Simulator je skutečná nenáročná oddychovka, dokud nezapnete plnou simulaci. Hru hraji přes cloud v rámci Xbox Game Pass.

Crusader Kings 3 (PC)

Víte jak poznáte skvělou strategii? Že i po ukončení hry stále přemítáte nad tím, co uděláte, až hru opět zapnete. To platí právě pro Crusader Kings 3, které jsem si zamiloval ode dne vydání. Jakožto velký fanoušek her od Paradox Interactive mi tato hra nesměla chybět v knihovně.

Středověká strategie mě baví kvůli bohatému prostředí, velkým množstvím voleb a způsobů, jak řešit konflikty a detailním zpracováním. Doporučuji všem milovníkům grand strategy her.

Dying Light 2 (PC)

O nejnovějším díle herního studia Techland jsme již psali recenzi ZDE. Ačkoliv hra vyšla začátkem února a mnozí z vás hru již v hlavní dějové lince pravděpodobně dohráli dvakrát, já jsem louda a hru si vychutnávám se vším všudy. Vedlejší úkoly a aktivity zaberou ještě spoustu času…

Enlisted (PC)

Musím se přiznat, že Enlisted jsem delší dobu nezapnul, s příchodem nové kampaně a velkého updatu jsem se opět vrátil do této free-to-play střílečky z období druhé světové války. Nová kampaň Stalingrad mě na pár technických problémů baví. Pokud máte rádi druhoválečná FPS, můžete si tuto hru vyzkoušet zdarma. Naší recenzi na hru naleznete ZDE.

Mám nainstalováno, ale aktuálně nehraji

  • New World
  • Zaklínač 3: Divoký Hon
  • Hearths of Iron IV

A co hrajete vy? Pochlubte se do komentářů.

Napsat komentář