Právě si prohlížíte Crash Team Rumble dostává datum vydání
Foto: crashbandicoot.com

Crash Team Rumble dostává datum vydání

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PLAYSTATION
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Crash Team Rumble je nová multiplayerová hříčka ze stáje Activisionu, která postaví hrdiny tohoto univerza do ostrých arénových bitev. Kdy hra vyjde?

Crash Team Rumble má datum vydání

Crash Bandicoot je jednou z nejikoničtějších animovaných postav PlayStationu. Tento vačnatec začal svou cestu již na první konzoli PlayStationu a získal si nespočet věrných fanoušků. Nicméně, v éře PlayStationu 3 a Xbox 360 zažil i on svůj pád, když jeho hry získaly jiný nádech než ten, na který byli fanoušci zvyklí. Díky PS4 se však dočkal velkolepého návratu díky remastrové kolekci N-Sane Trilogy, která obnovila jeho první 3 tituly a později dostal i dlouho očekávané pokračování. Jeho závodní odnož Crash Team Racing také získala remaster, na který jsme už dělali recenzi. Na červen však Activision připravil nový titul Crash Team Rumbel, který postaví hrdiny tohoto světa proti sobě v šílených arénových zápasech.

Gameplay

Hra je základu multiplayerová arénová mlátička, kde se proti sobě postaví 2 týmy po 4 hráčích. Ty se utkají na různých mapách, které nabídnou různé překážky a pasti, které hráči mohou využít ve svůj prospěch. Cíl každého zápasu je jednoduchý: získat co nejvíce wumpa fruitů a nenechat se okrást soupeřem. Navíc každý z hrdinů má své vlastní schopnosti, které pomáhají či brání v získávání wumpa fruitů od soupeře.

Datum vydání a uzavřená beta

Crash Team Rumble vyjde na konzolích PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S už 20. června. Ale pro hráče, kteří si hru předobjednají bude k dispozici uzavřená beta od 20. do 24. dubna. V betě bude k dispozici 5 hratelných postav: Crash, Coco, Tawna, Dr. Neo Cortex a Dingodile.

Těšíte se na Crash Team Rumble? Zúčastníte se beta testu? Dejte nám vědět do komentářů nebo na náš komunitní Discord.

Napsat komentář