Právě si prohlížíte Cyberpunk 2077 odhaluje příběhové rozšíření a nový update
Foto: cyberpunk.net // CYBERPUNK 2077

Cyberpunk 2077 odhaluje příběhové rozšíření a nový update

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Jedným z najviac kontroverzných hier za posledné roky bol taktiež Cyberpunk 2077. Hra nebola vo veľmi dobrom stave v deň vydania hlavne na platforme PlayStation 4. Ľudia začali po stovkách žiadať o vrátenie peňazí až Sony sa rozhodlo hru stiahnuť z PS store.

CyberPunk developeri sa nevzdávajú

To je ale už ďaleka história a developeri hry stále poctivo pracujú na pridávaní nového obsahu a opravujú staršie aj nové chyby. Posledná aktualizácia s číslom 1.6 priniesla priam neuveriteľne veľa úprav. Od základných fixov postáv cez pridanie možnosti invertovanej kamery na foto móde až pro pridávanie nových zbraní a misií v hre. Jedná sa teda o veľmi veľkú aktualizáciu, ktorá by mohla priniesť nový vietor do plachiet a presvedčiť ľudí aby hre dali ďalšiu šancu.

Popri veľkej aktualizáciu bolo oznámene nové príbehové DLC s názvom Phantom Liberty. DLC zatial nemá dátum vydania alebo špecifické informácie. Vieme len, že vychádza niekedy v priebehu budúceho roku.

Odporúčame minimálne si pozrieť porovnanie hry pred a po aktualizácii a sami za seba sa rozhodnúť, či dáte hre ešte jednu šancu alebo nie. Veľa hráčom je sklamaných z kvality nových hier, ale treba brať do úvahy aj fakt, ako boli developeri po tlakom fanúšikov, ktorí chceli hru hrať čo najskôr.

Velká aktualizácia 1.6 Edgerunners prináša množstvo vylepšení, optimalizácií, nové zbrane a oblečenie, ďalší obsah a anime Edgerunners, ktoré bude mať premiéru na Netflixe 13. septembra.
Úplný zoznam zmien si môžete pozrieť na priloženom odkaze ZDE.

Hrali ste už Cyberpunk 2077? Boli ste s kvalitou hry spokojný? 

Napsat komentář