Právě si prohlížíte CD Projekt Red představuje Cyberpunk 2077: Ultimate Edition
Foto: cyberpunk.net // Cyberpunk 2077

CD Projekt Red představuje Cyberpunk 2077: Ultimate Edition

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

CD Projekt Red oznámil vydání Cyberpunk 2077: Ultimate Edition, které zahrnuje základní hru a její poslední rozšíření Phantom Liberty.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition se představuje

Verze Cyberpunk 2077: Ultimate Edition přináší dohromady základní hru Cyberpunk 2077 a její poslední rozšíření Phantom Liberty. Balení nabízí kompletní zážitek z dystopického světa Night City. Phantom Liberty, první a poslední rozšíření hry, bylo vydáno v září letošního roku a od té doby zaznamenalo výrazný úspěch mezi fanoušky a kritiky.


Ultimate Edition bude k dispozici na konzole PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC od 5. prosince letošního roku. Fanoušci si budou moci vybrat mezi digitální a fyzickou verzí. Nové vydání by tak mohlo přilákat ještě více fanoušků do světa Night City.

Podle zatím zveřejněných informací od CD Projekt Red se nezdá, že by nově oznámená edice přinášela jakékoli nové funkce nebo vylepšení nad rámec toho, co již bylo dosaženo v Cyberpunk 2077 2.0 a rozšíření Phantom Liberty. Tyto předchozí aktualizace již výrazně vylepšily hru, přepracovaly a oživily několik jejích mechanik.

Jaký je váš názor na Cyberpunk 2077? Budete pořizovat oznámenou edici dvou her? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář