Právě si prohlížíte Cyberpunk 2077: Phantom Liberty přichází s novým Cinematic trailerem
Foto: cyberpunk2077.net // Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty přichází s novým Cinematic trailerem

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Tento mesiac bude pre CD Projekt veľmi špeciálny. Okrem vydania očakávaného DLC Phantom Liberty si pre nás hráčov pripravili veľký update základnej Cyberpunk 2077. 

Cyberpunk 2077 – Vylepšenie pre novú generáciu konzol a PC

Najnovšia aktualizácia s názvom 2.0 príde už 21. 9. 2023 len na PlayStation 5 a Xbox Series X/S spolu aj s PC platformou. Je to pravdepodobne z dôvodu zvýšenia kvality hry na najnovších konzolách plus developerom aktuálna generácia konzol umožňuje zlepšiť grafiku a plynulosť najnovších aktualizácií.

Táto aktualizácia pre Cyberpunk 2077 sa bude prevažne týkať zmien pri súbojoch v autách alebo na motorkách. Hráč bude mať napríklad aj na výber nové schopnosti, ktoré umožňujú hackovanie vozidiel. Taktiež bude pridaných viac možností súbojov medzi vozidlami.

Aktualizácia je pravdepodobne spojená aj s vydaním veľkej expanzie Phantom Liberty. Tá vychádza len 5 dní po nej teda 26. 9. 2023. Nové mechaniky vozidiel môžu byť teda súčasťou tohto príbehového rozšírenia. Developeri si prešli dlhou cestou opravovania svojej hry a teraz sa konečne môžeme tešiť na nový obsah, ktorý nám prinesú. Nižšie si môžete samozrejme pozrieť krátku ukážku z pripravovanej aktualizácie.

Zahráte si pripravovanú expanziu Phantom Liberty? Máte radi hry od spoločnosti CD Projekt Red? Nezabudnite sa pripojiť k nášmu oficiálnemu serveru Superpařmeni.

Napsat komentář