Právě si prohlížíte Další Call of Duty přijde až v roce 2024
Image: somosxbox.com // Zdroj: gamespot.com

Další Call of Duty přijde až v roce 2024

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Poprvé v historii společnosti Activision Blizzard, Call of Duty přeskočí rok 2023 a vyjde až v roce 2024. Proč se tak děje?

Call of Duty v problémech?

Activision Blizzard podle všech dostupných informací odloží nadcházející Call of Duty až na rok 2024. Stává se tak poprvé v historii společnosti, tato populární válečná franšíza nevyjde v jednom roce.

Zpravodajský portál Bloomberg uvádí, že herní společnost odloží nadcházející Call of Duty v naději, že hru dále vylepší a plnohodnotného zážitku by se tak mohli dočkat majitelé nových konzolí.

O odkladu populární franšízi informoval na svém profilu na Twitteru reportér Jason Schreier. Zpoždění o pouhý rok bude mít masivní dopad na videoherní průmysl, uvádí Bloomberg.

Před měsícem koupil Activision Blizzard technologický gigant Microsoft za několik desítek miliard amerických dolarů. Cela akvizice by měla být dokončena v létě 2023. Mluvčí společnosti Activision v nedávném prohlášení uvedl:

„Máme vzrušující nabídku prémiových a volně hratelných zážitků pro tento rok, příští rok a dále. Zprávy o čemkoli jinak jsou nesprávné. Těšíme se na sdílení dalších podrobností, až přijde správný čas.“

Hrajete CoD: Vanguard? Jaký je váš nejoblíbenější díl?

Napsat komentář