Právě si prohlížíte Nové klíčové postavy odhaleny v nadcházejícím Tekkenu 8
Foto: bandainamcoent.eu // TEKKEN 8

Nové klíčové postavy odhaleny v nadcházejícím Tekkenu 8

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:5 minuty čtení

Tekken 8 se kvapem blíží a tak studio Bandai Namco stále více zásobuje hráče novými informacemi. Co zatím se do hry přidalo?

Další novinky ve hře Tekken 8

Zbývá už jen několik měsíců do vydání osmého dílu oblíbené arkádové série Tekken, a vývojáři ze společnosti Bandai Namco jsou odhodláni splnit svůj slib vytvořit z této nové hry nejlepší díl celé série. K tomuto cíli směřují nové postavy a řada drobných vizuálních vylepšení, které byly do hry začleněny. Pojďme si tyto novinky prozkoumat podrobněji

Drobné úpravy

První drobnou úpravou, kterou si Tekken 8 prošel, je změna v celkovém vizuálu výběru postav. Místo tradičních 2D obrázků nyní hra nabízí plně 3D renderované modely postav. Tato změna může být považována za nepatrnou, ale výsledný vizuální efekt je skutečně působivý a dodává výběru postav nový rozměr.


Druhá významná úprava se týká především multiplayerového režimu, který nyní nabízí více možností, jak si hru užít s přáteli nebo s ostatními hráči online. Novinkou je představení režimu Arcade Quest. V tomto režimu si hráči vytvoří svého vlastního avatara a mohou se zapojit do klasických zápasů nebo se věnovat různým minihram. Tato nová funkce rozšiřuje možnosti hraní a nabízí hráčům nové způsoby, jak si Tekken 8 užít.

Nové i staronové postavy

Nyní se zaměříme na nejdůležitější aspekt hry, a to na hratelné postavy. Ve finálním vydání Tekken 8 se objeví přibližně 32 postav, které budou kombinací starých a nových postav ze série. O několika prvně oznámených postavách jsme již napsali krátký článek, jehož odkaz naleznete ZDE. Od té doby se k nim přidalo mnoho dalších postav, z nichž některé mohou potěšit fanoušky série.

Mezi postavami, které se vracejí na turnaj Železné pěsti, najdeme moderního ninju Ravena, čínského mistra dračí pěsti Fenga Weiho, boxera Stevea Foxe, němého ruského zabijáka Sergeie Dragunova, šíleného kyborga Braina Furyho, mladého archeologa Lea, arabského žoldáka Shaheena, italského lovce démonů Claudia Serafina a také nesmí chybět slavná medvědí dvojka Kuma a Panda. Samozřejmě se v osmém dílu objeví i Yoshimitsu, bez nějž by to nebyl Tekken. Jistě se také objeví postavy jako Devil Jin, Zafina, Lee Chaolan a Alisa Bosconovitch. Ale kdo se ještě vrátí, s jistotou nevíme.

Nyní se podíváme na nováčky v sérii. Zatím jich není mnoho. První z nich je Perská královna Azucena, jejíž bojový styl je celkem netradiční a bude vyžadovat hodně tréninku, aby se ho hráči naučili. Druhou novou postavou je francouzský bodyguard Victor Chevalier, jehož hlasem je francouzský herec Vincent Cassel, známý například z filmů Dannyho parťáci 1 a 2 nebo jako šavlozubý tygr Diego z filmové série Doba ledová. Poslední zcela novou postavou je záhadná Reina, studentka Mishimovy polytechnické univerzity. Bohužel to je vše, co o ní víme.

Datum vydání Tekken 8

Málem bych zapomněl ještě na jednu věc, co vývojáři Tekkenu 8 oznámili. A tím je datum vydání samotné hry, které je stanovené na 26. leden příštího roku. Hra samozřejmě bude dostupná na PC, PlayStation 5 a také Xbox Series X/S.

Tak co říkáte na nové postavy v Tekkenu 8? A kdo myslíte, že vrátí do pokračování příště? Napište nám to do komentářů pod článkem a nebo zavítejte na náš Discord server. A nezapomeňte sledovat také naše sociální sítě pro nálož novinek ze světa videoher.

Napsat komentář