Právě si prohlížíte Další špatné zprávy ohledně Overwatch 2
Foto: blizzard.com // Overwatch 2

Další špatné zprávy ohledně Overwatch 2

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Neslávne známe pokračovanie v minulosti populárneho Overwatchu prináša ďalšiu negatívnu správu pre svojich fanúšikov. Tento krát sa jedná o príbehové misie.

Overwatch 2 – Nikdy nekončiaci príbeh

Vývojári Overwatch 2 prezradili, že príbehové misie, ktoré pridajú budúci mesiac 10. 8. budú možno jediné za veľmi dlhú dobu. Fanúšikovia si mysleli, že príbehové misie budú vychádzať aspoň každú sezónu. Developeri sa chcú údajne ale zamerať na balans medzi pridávaním príbehu a vecí do online verzie hry ako sú hrdinovia alebo mapy. Tento diel sa už neslávne preslávil battle passom a mechanikou zaplať doslova za všetko. Hra prešla do free to play systému a vďaka tomu je všetko okrem samotnej hry spoplatnené. To pravdepodobne budú aj príbehové misie alebo minimálne si za tie väčšie balíčky zaplatíme.

Osobe sa mi oveľa viac páčil systém pôvodného Overwatchu, kde sa dalo takmer všetko odomknúť bez platenia, ale len hraním hry. Taktiež sa veľmi obávak o kvalitu príbehových misií. Som osobne zvedavý aj na váš názor. Hádam Vás nasledujúci mesiac príbehové misie nesklamú a budete mať zábavu počas ich hrania.

Tešíte sa na príbehové misie k tejto hre? Dajte nám vedieť v komentároch alebo na našom oficiálnom serveri Superpařmeni.

Napsat komentář