Právě si prohlížíte Datamining odhalil nové zbraně a operátory v třetí sezóně Call of Duty: Warzone 2.0
Foto: store.steampowered.com // Zdroj: gamespot.com

Datamining odhalil nové zbraně a operátory v třetí sezóně Call of Duty: Warzone 2.0

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Od vydání Season 2 v Call of Duty: Modern Warfare 2.0 procházejí těžaři dat herními soubory a hledají náznaky toho, co očekávat v budoucích aktualizacích. 

Co očekávat v Season 3 podle dataminerů?

Skupina leakerů Call of Duty, známá jako Task Force Leakers 141, nedávno na svém oficiálním twitterovém účtu odhalila novinky týkající se nadcházející Season 3 v Call of Duty: Warzone 2.0. Tato skupina zveřejnila sérii příspěvků, ve kterých odhaluje seznam 13 různých zbraní nalezených v herních souborech. Ty by se mohly objevit v Season 3 nebo v budoucích aktualizacích.

Seznam zahrnuje mnoho zbraní s náhradními názvy, ale podle datových těžařů mezi nimi patří i ikonická odstřelovací puška Intervention, která byla poprvé představena v roce 2009 v Modern Warfare 2 a získala si zde velkou oblibu. Mezi další významné zmínky patří populární Kali Sticks z Modern Warfare 2019 či samopal Tec-9 z Black Ops Cold War.

Task Force Leakers 141 také naznačuje, že v Season 3 by mohli přijít noví operátoři: Alejandro Vargas, Valeria Garza a Alex Keller. Obrázky operátorů byly později z Twitteru odebrány kvůli DMCA takedownů, což obvykle naznačuje, že operátoři by se mohli objevit v nějaké budoucí aktualizaci. Zda se uvedené zbraně a noví operátoři skutečně objeví v Season 3 či v některé z budoucích aktualizací se ještě ukáže. Stále se jedná o únik, který je nutný brát s rezervou.

Hrajete Call of Duty: Warzone 2.0? Co říkáte na tento leak? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář