Právě si prohlížíte Datum vydání PlayStation 5 Pro údajně prozrazeno
Foto: unsplash.com // Sony

Datum vydání PlayStation 5 Pro údajně prozrazeno

Na internet unikly zajímavé informace o konzoli PlayStation 5 Pro, která by podle posledních zpráv mohla dorazit již v dubnu letošního roku s novým typem chlazení.

PlayStation 5 Pro již brzy?

Na francouzském portálu Phonandroid dnes unikly zajímavé informace ohledně konzole PlayStation 5 Pro. Francouzský web uvádí, že nová konzole od Sony by mohla dorazit již v dubnu 2023. Anonymní informátor pro web také uvádí, že se bude jednat čistě o Pro model, nikoli o slim verzi.

Společnost Sony by měla přejít s novým modelem na tzv. „vodní chlazení“. Tato technologie je již běžná v herních počítačích a japonský gigant by měl podle nedávných úniků začít tuto metodu používat ve svých produktech. Díky této změně bychom měli očekávat lepší účinnost chlazení.

Kromě pozměněného designu se jistě dočkáme i vyššího výkonu s novým čipem od AMD. Nová verze by tak dorazila dva a půl roku po vydání PS5, která dorazila na trh v listopadu 2020. Prozatím je potřeba brát veškeré informace s rezervou. Japonský gigant dosud zprávy o nové verzi oficiálně nepotvrdil. Více informací pro vás budeme nadále sledovat.

Pořídíte si Pro verzi PS5? Jaký je na to váš názor? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální discord server Superpařmeni.

Napsat komentář