Právě si prohlížíte Datum zahájení open beta Diabla IV může být odhaleno příští týden
Foto: diablo4.blizzard.com // DIABLO IV

Datum zahájení open beta Diabla IV může být odhaleno příští týden

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Fanoušci série Diablo čekají s nedočkavostí na vydání hry Diablo 4. Poslední informace naznačují tomu, že datum zahájení open bety se dozvíme již v příštím týdnu.

Diablo IV open beta

Poslední zprávy portálu MSN naznačují, že datum spuštění open bety pro Diablo 4 by mohla být odhalena již příští týden. To je skvělá zpráva pro fanoušky série, kteří si hru již předobjednali.

Minulý týden se jeden z fanoušků obrátil na Twitter a zeptal se generálního manažera divize Diablo, Roda Fergussona, zda by mohl prozradit informace o otevřené beta verzi, jako například v jakém měsíci se spustí nebo v jakém finančním čtvrtletí. Fergusson v reakci na příspěvek oznámil, že odhalení nastane „brzy“. Jak bývá zvykem, Fergussonovo vyjádření mezi fanoušky nezanechalo žádné pochybnosti.

Herní portál IGN zas nedávno zveřejnil, že Diablo 4 bude součástí letošního Fan Festu, který se uskuteční 17. a 18. února. Blizzard 9. prosince 2022 oznámil datum vydání, který je stanoven na 6. června letošního roku. Ten den byly spuštěny také předobjednávky.

Těšíte se na nové Diablo? Máte rádi hry od Blizzardu? Podělte se s námi do komentářů nebo na oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář