Právě si prohlížíte Day One patch pro Dying Light 2 opravuje přes 1 000 chyb
Image: nerdreactor.com / Zdroj: dl2.dyinglightgame.com

Day One patch pro Dying Light 2 opravuje přes 1 000 chyb

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Již zítra vychází Dying Light 2 Stay Human, snad nejočekávanější hra posledních měsíců. Techland proto nabádá, aby nedočkavci počkali na Day 1 patch, který opravuje přes 1 000 chyb ve hře.

Problémy s Dying Light 2?

Nejočekávanější hra posledních měsíců vychází již zítra. Někteří jedinci si však samou nedočkavostí našli cestu ke spuštění hry již nyní. Technické problémy zmínilo i několik předních recenzentů z celého světa. Polské studio Techland proto vydalo na svém oficiální Twitteru zprávu, ve které nabádá všechny k trpělivosti.

„Jak již bylo řečeno, žádáme vás, abyste počkali do 4. února, protože do té doby také získáte přístup ke všem vylepšením a opravám, které jsme implementovali během posledních týdnů a zavedeme je s day 1 patchem. To je způsob, jak zažít Dying Light 2 tak, jak se má hrát.“

Dle jejich oficiálního vyjádření by Day 1 patch měl opravit přes 1 000 technických chyb a přidat různá vylepšení. Jak můžeme vidět, Techland velmi doufá, že hráči Dying Light 2 opravdu vyčkají do pátku, kdy má hra vyjít na všech platformách. Většího zdržení se dostane verze pro Nintendo Switch, která bude odložena o několik měsíců.

Dying Light 2 vychází již zítra a můžeme jen doufat, že hra se nebude nacházet v takovém stavu, jako například Cyberpunk 2077 v den vydání. Jste připraveni?

Napsat komentář