Právě si prohlížíte Dead by Daylight zve na nový chapter Tools of Torment
Foto: polygon.com // Dead By Daylight

Dead by Daylight zve na nový chapter Tools of Torment

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Pravidelne každé tri mesiace developeri hry Dead by Daylight prinesú pre hráčov nové postavy. Tento krát sa môžeme tešiť na dvoch survikov a jedného killera.

Dead by Daylight – Sklamanie komunity?

Momentálne je na základe prvých videí a hier na test serveri trochu jasné, že nový killer meno Skull Merchant nebude pre každého. Veľa ľudí kritizuje menšiu lenivosť okolo abilit killera a fakt, že je to ďalšia postava v podstate so základným útokom. Ľudia pravdepodobne čakajú na ďalší typ long range killera ako napríklad Huntress. Niektorí zas čakali na Terminátora pretože z prvého trailera, kde boli ukázané lebky ľudia vyčítali takú informáciu.

Do hry budú pridané ešte ďalšie dve postavi s menami Thalyta Lyra a Renato Lyra. Tento krát nebude do hry pridaná nová mapa, ale budú prerobené dve staršie. Jedná sa o mapy Shelter Woods a Mother’s Dwelling. Znemy na mapách môžu trochu zmeniť gameplay, akým sú hrane a hlavne vybalancovať niektoré prevažne prázdne časti bez paliet, ktoré boli hlavne na prvej spomínanej mape.

Nový chapter Tools of Torment vychádza 7. 3. 2023 a predpokladáme. Som osobne zvedavý na nového killera, ktorého komunita už na základe vizuálu pomenovala Predátor bez licencie.

Hráte hru Dead by Daylight? Pripojte sa aj k nášmu oficiálnemu serveru Superpařmeni.

Napsat komentář