Právě si prohlížíte Dead Island 2 ukazuje brutální akci v novém gameplay traileru
Foto: deadisland.com // DEAD ISLAND 2

Dead Island 2 ukazuje brutální akci v novém gameplay traileru

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Dead Island 2 je nadcházející hra, která byla dlouho očekávána fanoušky série. Vývojáři nově zveřejnili nový rozšířený gameplay trailer, který ukazuje brutální akci.

Dead Island 2 na nových záběrech

Vývojáři z Dambuster Studios zveřejnili nový rozšířený gameplay trailer, který láká na pořádný zombie masakr v ulicích Los Angeles v fanoušky očekávané hře Dead Island 2.

Vývojáři v novém komentovaném traileru zaměřili svou prezentaci především na brutální souboje s nemrtvými. Na záběrech se objevuje pestrá škála chladných a střelných zbraní, kterými můžete doslova rozpůlit nepřátele. O opravdu detailní znázornění likvidace se má postarat tvůrci vytvořená technologie FLESH. Hráči se také mohou těšit na systém vylepšování zbraní a schopností, což zvýší jejich efektivitu v boji proti nemrtvým.

Nový trailer ukazuje nejen různé způsoby, jak se vypořádat se „zombíky„, ale také krásné prostředí Los Angeles. Trailer trvá téměř 15 minut a zahrnuje také interakce s dalšími postavami a možnost vylepšování hlavní postavy.

Máte rádi hry se zombie tématikou? Jak se těšíte na Dead Island 2? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni. Na rozšířený gameplay trailer se můžete podívat níže.

Napsat komentář