Právě si prohlížíte Dead Space Remake se povedl + srovnání staré a nové verze
Foto: ea.com // DEAD SPACE REMAKE

Dead Space Remake se povedl + srovnání staré a nové verze

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Remake hry Dead Space je konečně venku a ve světě získává velmi pozitivní recenze ze strany hráčů a kritiků. 

Dead Space Remake je venku

Včera, 27. ledna, dorazil dlouho očekávaný remake prvního dílu Dead Space a s jistotou můžeme prohlásit, že se jedná o první hit letošního roku. Hra si tak ze světa přináší vysoké hodnocení. Na Metacritic se verze hry pro konzoli PlayStation 5 dostala na vysoké hodnocení 89 %. V době psaní této zprávy se hodnocení hry na platformě Steam dostalo na 87 %.

Hráči si remake chválí převážně kvůli tomu, že zůstává věrný originálu, zachovává příběh a hororovou atmosféru. Srovnání staré a nové verze ukazuje, že Electronic Arts se má opravdu čím pochlubit. Remake hry přináší řadu vylepšení, která vycházejí vstříc novým generacím konzolí. Tyto úpravy zahrnují zlepšení grafiky, které zajišťují ještě realističtější a živější zážitek z hraní. Zlepšení se dočkaly také některé herní mechaniky.

Dead Space Remake dorazil na PC a konzole PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Hru si můžete zahrát také v rámci předplatného EA Play Pro.

Máte rádi sérii Dead Space? Co říkáte na The Callisto Protocol? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni. Na porovnání mezi původním dílem a remakem se můžete podívat níže.

Napsat komentář