Právě si prohlížíte Dead Space ukazuje krásu remaku
Foto: playstation.com // DEAD SPACE

Dead Space ukazuje krásu remaku

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Veľa ľudí v dnešných dňoch čaká na príchod minimálne troch nových hier. Môžeme hovoriť napríklad o Plague Tale, COD MW II alebo GoW Ragnarok.

Dead Space ukazuje krásu remaku

Tento rok vychádza ešte jedná hra, ktorá sa volá Callisto Protocol. Hra vyzerá veľmi zaujímavo na základe správ, ktoré sme dostali od developerov prostredníctvom videí a streamov. Pravdepodobne vďaka tejto hre už niekoľko ľudí zabudlo na pripravovaný Dead Space Remake respektíve si niektorí možno aj myslia, že sa jedná o tu istú hru.

Developeri sa preto pravdepodobne rozhodli sa pripomenúť. Jedným z hlavných aspektov remaku je sloboda pre hráča. Niektoré časti, ktoré už neboli dostupné v pôvodnej verzií bude môcť hráč v remaku navštíviť zas a skontrolovať, či niečo nezabudol zobrať.

Možno remake bude mať vďaka tomu aj viac aspektov na vrátenie sa k minulej lokácií z dôvodu, že prvý krát sme nemali vybavenie potrebné na otvorenie dverí alebo prekonanie prekážky.

Taktiež časti s nulovou gravitáciou bude prerobené. Hráči budú mať väčšiu slobodu pri presúvaní sa z miesta na miesto čo môže priniesť hneď niekoľko nových možností skúmania okolia respektíve súbojov. Dead Space remake bude pravdepodobne viac dynamickejšia hra, ako jej pôvodná verzia. Ja len dúfam, že sa zachová pôvodná atmosféra.

Hra vychádza 27. januára 2023 na PlayStation 5, PC a Xbox Series. 

Tešíte sa na Dead Space remake?

Napsat komentář