Právě si prohlížíte Dead by Daylight dostane filmové zpracování
Foto: deadbydaylight.com

Dead by Daylight dostane filmové zpracování

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Jedna z dlhoročne najpopulárnejších survivar online hier sa dočká filmového spracovania. Fanúšikovia hry Dead by Daylight sa oficiálne môžu tešiť na filmovú verziu ich obľúbenej hry.

Ktorý killer sa dočká filmovej slávy?

Hru už veľa hráčom predstavovať netreba pretože sa na hernom trhu nachádza už príliš dlho. K filmovej verzií sa kladie jedná otázka. Bude vo filme hrať jeden alebo viac killerov? Pravdepodobne budeme môcť čakať na jedného killera, ktorý bol vytvorený developermi a nejedná sa o licencovanú postavu napríklad Weskera z Resident Evil. Z hľadiska survikov by som si stál za rovnakým princípom. Môžeme sa teda napríklad tešiť na filmovú verziu Trappera s pôvodnými survikmi, ako Dwight alebo Meg.

Na filme bude pracovať štúdiu Blumhouse od Jasona Bluma a pridal sa aj James Wan so svojim Atomic House. Obe štúdia sú veľké mená v hororovom priemysle. James Wan k tejto téme dodal: V hre Dead by Daylight vytvoril tím Behavior ľúbostný list do sveta hororu a vybudoval neuveriteľné prostredie prekypujúce atmosférou a desivými zloduchmi – ideálne pre strašidelnú filmovú adaptáciu. Sme veľkými fanúšikmi hry v Atomic Monster a sme nadšení, že sme sa spojili s Blumhouse, aby sme tento desivo vyzerajúci svet preniesli na veľké plátno.

Tešíte sa na filmové spracovanie hry Dead by Daylight? Pridávame zatiaľ neoficiálny trailer od jedného Dead by Daylight tvorcu videí. Nezabudnite sa pripojiť k nášmu oficiálnemu serveru Superpařmeni.

Napsat komentář