Právě si prohlížíte Deadrop, hra Dr Disrespect
Foto: dotesports.com // DR DISRESPECT

Deadrop, hra Dr Disrespect

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Herschel Beahm (též známý jako Dr Disrespect) se znovu vrací na scénu. Ale ne jako streamer, ale spíše jako člen studia Midnight Society.

Deadrop, hra Dr Disrespect

Studio Midnight Society má v plánu vydat dosti zajímavý projekt. Multiplayerovou FPS hra Deatdrop, která by měla být ta nejlepší na trhu. Vskutku anbiciózní projekt, pro tak nové studio, ale né nemožný. Studio vedou hodně zkušený lidé z herní průmyslu jako jsou Robert Bowling (bývalý kreativní stratég a komunitní manažer Infinity Ward) a nebo také Quinn DelHoyo ( jenž pracoval na Hallo hrách).

Samozřejmě je tu také zmiňovaný Herschel Beahm, který už s vývojem her má nějaké zkušenosti z dob kdy pracoval pro Sledgehammer Games jako komunitní manažer.

První záběry a první kontroverce

Nedávno vyšlo první demo verze této hry a pár záznamů se dostalo na internet. Demo nám představuje vizuální stránku a střelbu, která zatím ve hře je. Není to sice nic světoborného, ale demo je to slušná práce.

Jenže než tako hra stihla spatřit světlo světa, obletěli už první kontroverze. Tato kontroverze se týká NFTček. Ano správně v Deadrop by měli být dostupná NFT, což se většině hráčů nelíbí a upřímně se jim nedivím. Sice to není úplně jisté, ale jedná se celkem o dost šílený způsob monetizace, který by mohl tuto hru pohřbít. Herschel Beahm chystá ohledně této věci oznámení a chce do své hry přivzat několik streamerů, aby vytvořily tu nejlepší online FPS na světě.

Jsme celkem zvědavý jak tento projekt dopadne a zda splní svoje očekávání. A co vy, jakýpak máte na toto pohled? Dejte nám vědět do komentářů.

Napsat komentář