Právě si prohlížíte Diablo Immortal již brzy dostupný na mobilech a PC
Image: blizzard.com // YouTube

Diablo Immortal již brzy dostupný na mobilech a PC

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Zatímco klasické Diablo 4 je nadále v nedohlednu, fanoušci si mohou zkrátit čas nově oznámeným Diablo Immortal, který k nám dorazí dříve, než jsme si mysleli.

Diablo Immortal již začátkem června

Herní společnost Blizzard dnes odpoledne oznámil nové informace ohledně plánované „diablovky“, která měla původně vyjít pouze pro mobilní zařízení. Dnes jsme se dozvěděli, že Diablo Immortals k nám dorazí také pro PC ve veřejné betě.

Masivně multiplaerové (MMORPG) Diablo se podle všech dostupných informací pochlubí novými postavami, příběhem a novým obsahem optimalizovaný pro zařízení s operačním systémem Android a iOS. K oficiálnímu vydání dojde 2. 6. 2022 a hra bude zdarma.

Na oficiálních stránkách se uvádí:

„Rozhodnutí vyvinout Diablo Immortal pro PC bylo jedním z těch, které tým prováděl tam a zpět po velkou část vývojového procesu. Na jednu stranu jsme měli pocit, že titulu neuděláme pravdu vydáním hry původně určené pro mobily na PC; na druhou stranu jsme chtěli zajistit, aby se hra dostala k co největšímu počtu hráčů – zejména k našim nejoddanějším PC fanouškům.

Těšíte se na novou verzi Diabla dostupné na mobily? No, podívejte se sami na Realease Date & PC Announce Trailer

Napsat komentář