Právě si prohlížíte Diablo IV bude dostávat příběhový obsah každé tři měsíce
Foto: blizzard.com / Diablo IV / Zdroj: gameinformer.com

Diablo IV bude dostávat příběhový obsah každé tři měsíce

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Diablo 4 je nadcházející hra od společnosti Blizzard Entertainment, která nabídne nejen nový příběh a herní prvky, ale také průběžně aktualizovaný obsah.

Diablo IV dostane každé tři měsíce nový obsah

Očekávaný čtvrtý díl série Diablo získá každé tři měsíce „masivní“ aktualizace s novými dějovými liniemi. Joseph Piepiora, vedoucí vývoje Diabla, prozradil portálu Game Informer, že i když se obává použít slovo „rozšíření“, čtvrtletní aktualizace po spuštění hry budou obsahovat další dějový obsah, který bude navázán na nové mechanismy a funkce.

Tyto aktualizace budou doprovázeny novými sezónami, které budou dostupné v bezplatné i prémiové verzi. Blizzard již potvrdil, že první sezóna hry Diablo IV nebude spuštěna v den vydání, ale bude někdy později.

Nedávno Blizzard zveřejnil další informace o tom, jak bude vypadat endgame v Diablo IV. Zážitek z endgame vylepší Nightmare dungeony a oblasti v otevřeném světě s názvem Helltides. Nightmare dungeony jsou tvrdší remixované verze více než 100 dungeonů, které jsou součástí Diabla od jeho uvedení na trh. Různé afixy dále zvyšují znovuhratelnost každého dungeonu.

Tvůrce Diabla pro Game Informer také uvedl, že Helltides může být ovlivněno více oblastmi na světě najednou a přetrvávat po omezenou dobu. V Helltide se objeví smrtelnější nepřátelé, včetně upravených verzí různých bossů z celé hry.

Diablo IV vychází již 6. června letošního roku na PC a konzole PlayStation 4/5, Xbox One a Xbox Series X/S. Majitelé předobjednávek získají přístup do hry již 2. června, přesné časy byly odhaleny prezidentem studia před nedávnem. Včera byl zveřejněn také nový trailer týkající se hratelné třídy Rogue.

Těšíte se na nové Diablo 4? Za jakou „classu“ plánujete hrát? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář