Právě si prohlížíte Diablo IV bude mít další bezplatný víkend
Foto: diablo4.blizzard.com // DIABLO IV

Diablo IV bude mít další bezplatný víkend

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Radostnou zprávu přináší vývojáři Diabla IV, neboť ohlásili další bezplatný víkend. Zpráva jistě potěší zejména netrpělivé fanoušky.

Další open víkend Diabla IV

Vývojáři očekávané hry Diablo IV připravili další bezplatný víkend, který by mohl potěšit zejména netrpělivé fanoušky. Během včerejšího streamu totiž oznámili, že v polovině května proběhne test serverů nazvaný „server slam„, před oficiálním spuštěním hry v červnu. Tuto třetí betu bude možné vyzkoušet v termínu 12. – 14. května a bude přístupná pro všechny hráče.

Vývojáři z Blizzardu doufají, že hráči se aktivně zapojí do testování hry a pomohou tak vývojářům odhalit případné chyby a vylepšit hratelnost. Očekávají také nápor velkého množství hráčů, kteří otestují odolnost serverů.

Diablo IV oficiálně vychází 6. června pro PC a PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S. Majitelé předobjednávek získají přístup do hry již 2. června, a to v přesně stanovených časech, které před nedávnem oznámil prezident Blizzardu.

Těšíte se na Diablo IV? Účastnili jste se open bety v březnu? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář