Právě si prohlížíte Diablo IV dostává datum otevřené bety a nový trailer
Foto: blizzard.com // DIABLO IV

Diablo IV dostává datum otevřené bety a nový trailer

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Fanoušci série Diablo se již těší na vydání čtvrtého dílu této populární hry. Blizzard během nedávné události oznámil, že otevřená beta hry Diablo 4 bude odstartována již za měsíc.

Diablo IV open beta již v březnu

Oznámení bylo učiněno prostřednictvím probíhající události IGN Fan Fest 2023, kde vývojáři kromě odhalení data otevřené bety zveřejnili také nový trailer. Předběžný přístup k Diablu 4 a otevřená beta jsou rozděleny do dvou víkendů, které se uskuteční v březnu. Předběžný přístup bude k dispozici od 17. do 19. března pouze pro hráče, kteří si předobjednali hru, zatímco otevřená beta bude probíhat od 24. do 26. března a bude přístupná pro všechny hráče.

Otevřená beta bude k dispozici pro hráče na PC, Xbox One, Series X/S a PlayStation 4 a 5. Diablo IV bylo oznámeno již v roce 2019 a od té doby jsme se dočkali pouze několika ukázek z hry. Oficiální datum vydání hry je naplánováno na 6. 6. 2023.

Těšíte se na nové Diablo? Máte hru předobjednanou? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Tento příspěvek má 2 komentářů

  1. Petr

    Ano, mám předobjednanou Ultimate edition pro PS5 a těším se dost, až si vychutnám betu a early access.

  2. Dušan

    Ano, take mam objednanou Ultimate ale pro PC. A jestli se tesim? To je hodne slabe slovo :DDD

Napsat komentář