Právě si prohlížíte Diablo IV je oficiálně zlaté
Foto: diablo4.blizzard.com // DIABLO IV

Diablo IV je oficiálně zlaté

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Vývojáři z Blizzard Entertainment oznámili dokončení jejich očekávaného démonického titulu Diablo IV, který nyní získal status „gold„.

Diablo IV je připraveno na červen

Tento termín odkazuje na dobu, kdy byly hry vydávány na fyzických médiích a signalizuje, že vývojáři dokončili vývoj hry. Konkrétně to znamená, že je hra kompletní, bez chyb a připravena k balení a distribuci do obchodů.

I když je hra připravena k vydání, Blizzard plánuje pravidelně aktualizovat hru a přidávat nový obsah v průběhu následujících několika let. Fanoušci se již v březnu mohli podívat na novou verzi Sanctuary v otevřených betách a vyzkoušet si tak velkou část hotové hry. O předběžném přístupu a otevřené betě jsme vás informovali ZDE.

Diablo IV bude k dispozici 6. června na PC a konzolích PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Series X/S. Majitelé předobjednávek získají přístup do hry již 2. června, o čemž minule informoval i prezident Blizzardu.

Jak se těšíte na Diablo IV? Máte hru předobjednanou? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář